Zewnętrzna girlanda z kolorowych żarówek

Kolorowe, zewnętrzne girlandy z dużymi żarówkami to całoroczna propozycja dla osób, które chcą zapewnić sobie klimat koło domu. Takie wydajne i trwałe girlandy nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Długi łańcuch pomoże w dekoracji ogrodu, tarasu, balkonu. Kolorowe, wymienne żarówki świecą wyrazistym światłem i dodają klimatycznego blasku.

Oświetlenie ogrodowe w typie girlandy z żarówkami

girlanda z żarówekDo ogrodowej altany albo na taras, przydają się długie girlandy z wydatnymi, kolorowymi żarówkami. Modna girlanda z żarówek to prosty sposób na odmianę wnętrza domu, mieszkania i coraz częściej ogrodu, bądź tarasu. Girlandy świecące pięknym światłe, najlepiej prezentują się po zmroku. Idealnie sprawdzają się w przestrzeni prywatnej, w dekoracji ogrodów przydomowych, tarasów, balkonu, werandy. Równie często zobaczymy takie girlandy z żarówek w ogródkach przy restauracjach. Są świetnym, prostym i tanim sposobem na przyciągniecie gości, zaznaczenie lokalu i nadanie mu wyjątkowego charakteru. Wymienne żarówki mają dużą moc i jednocześnie łańcuch wyposażony jest w system oszczędzania energii elektrycznej. Girlanda z żarówek jest łatwa w montażu, posiada długi zasilacz, dzięki czemu zamontujemy lampki w dowolnej odległości od źródła zasilania. Kolorowy blask rozświetli wieczory przez cały rok. Latem podczas grillowania i spotkania ze znajomymi a zimą, zwłaszcza w okresie świątecznym zastąpi oświetlenie choinkowe.

Najnowsze trendy oświetlenia wnętrz, ogrodów, tarasów i balkonów, wykorzystują do tego celu girlandy z okrągłymi, wydatnymi żarówkami. Żarówki mogą być przezroczyste, świecić żółtym światłem, lub kolorowe, wtedy dają wyjątkowe efekty i zapewniają wspaniały klimat. Girlandy z powodzeniem udekorują ogródki przy kawiarniach i lokalach gastronomicznych.