mała półka narożna wisząca

Zamontowałem w salonie małą półkę na książki

Bardzo lubię czytać książki. Odkąd tylko nauczyłem się czytać wypożyczałem w szkolnej bibliotece książkę za książką. Jak byłem starszy to czasu na czytanie miałem trochę mniej. A jak dorosłem i zacząłem pracować to o czytaniu na kilka lat zapomniałem zupełnie. Teraz mam taką pracę, że mogę sobie pozwolić na czytanie nawet w ciągu dnia.

Potrzebowałem dodatkowej półki na swoje książki

mała półka narożna wiszącaNajpierw wypożyczałem książki z biblioteki, bo mogłem wybierać we wszystkich ciekawych tytułach i nadrobić swoje zaległości za kilka ostatnich lat. Czytałem bardzo dużo, więc szybko skończyły mi się najciekawsze tytuły w bibliotece. Zacząłem więc odwiedzać księgarnie i kupować sobie książki, a po pewnym czasie pomyślałem, że fajnie będzie je zbierać. I teraz mam całkiem pokaźną kolekcję książek, które oczywiście przeczytałem. Brakowało mi już miejsca do ich przechowywania, więc zamówiłem przez internet specjalną półkę. Najbardziej spodobała mi się taka mała półka narożna wisząca, którą sam sobie zamontowałem. Zmieści się na niej prawie trzydzieści książek, więc mogłem sobie zrobić porządek w swojej kolekcji. Ta półka bardzo mi pomogła, bo w końcu mogłem poukładać swoje książki. Muszę jeszcze zamówić kilka takich narożnych półek, bo całkiem fajnie się to prezentuje w rogach naszego salonu. Na każdej takiej półce chcę sobie poukładać najciekawsze książki, które ostatnio kupiłem. No ii bardzo się cieszę, że wróciłem do czytania.

Od czytania książek odciągnął mnie komputer a potem dorosłe życie. Teraz mam wszystko poukładane, więc mogę sobie pozwolić na to, żeby popołudniami usiąść i przeczytać książkę. Szczególnie w długie zimowe wieczory lubię spędzać czas przy książce. A każdą przeczytaną książkę mogę postawić na specjalnie kupionej i zamontowanej narożnej półce.

Więcej na: https://rudepol.pl/528-polki

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *