Zakup doniczek na zioła

Bardzo lubię gotować. Często do swoich potraw dodaję różnego rodzaju zioła, które kupuję w sklepie. Zawsze marzyło mi się, by mieć w swojej kuchni własne zioła w doniczce. Mąż ostatnio sprawił mi prezent i kupił kilka egzemplarzy ziół. Bardzo się z tego ucieszyłam. Niestety doniczki, w których się znajdowały, do niczego się nie nadawały. Zależy mi na tym, aby zioła miały dobre warunki. 

Wybór doniczek na zioła

doniczki na zioła do kuchniJedyną dobrą opcją, był zakup nowych doniczek. Potrzebowałabym ich aż sześć. Mąż obiecał mi, że po pracy pojedziemy do sklepu, by takie zakupić. Będę mogła wybrać takie, jakie sobie tylko wymarzę. Zgodnie z obietnicą pojechaliśmy do sklepu. Niestety tam nic nie wybrałam. Postanowiłam, że poszukam ich w Internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę: doniczki na zioła do kuchni, licząc na to, że tam coś znajdę. Jak się okazało tam znalazłam idealne. Zależało mi na tym, by były one ceramiczne. W sklepie stacjonarnym były tylko takie plastikowe. W Internecie na szczęście znalazłam piękne, brązowe doniczki, wykonane z ceramiki. Zamówiłam sześć sztuk. Teraz tylko czekam, aż kurier je przywiezie. Po dwóch dniach były już u mnie w domu. Mogłam na spokojnie przesadzić zioła w nowe doniczki. Wśród ziół mam między innymi bazylię, czy też oregano. Postawiłam doniczki z ziołami, na parapecie w kuchni, tak by miały dostęp do światła słonecznego.

Bardzo się cieszę, że mąż sprawił mi niespodziankę, w postaci świeżych ziół. Muszę przyznać, że w kuchni roznosi się piękny zapach zdrowej zieleniny. Prawie codziennie dodaję je do potraw, przyrządzanych w domu. O wiele lepiej wtedy smakują. Mąż zapewnił mnie, że kupi jeszcze kilka innych egzemplarzy ziół, z czego bardzo się cieszę. Już zastanawiam się, gdzie je postawię i ile doniczek będę musiała zakupić.