Wytrzymałe koszulki z nadrukiem

 

Nanoszenie nadruku na koszulki w ostatnich latach stało się niezwykle popularne. W takie koszulki inwestowały niegdyś jedynie kluby sportowe. Na chwilę obecną często spotykamy się z tym, że koszulki z nadrukiem zamawiane są przez klientów indywidualnych. Dużo zamówień na koszulki sportowe z nadrukiem wpływa od osób zafascynowanych bieganiem. W tym wypadku prawdziwym hitem są koszulki termoaktywne z własnym logo lub pseudonimem. 

Piękne koszulki dla sportowców

koszulki sportowe z nadrukiemPrzez wiele lat jedynym sposobem nanoszenie tekstu lub logo na koszulki było wykorzystywanie folii FLEX. Zapewne każdy z Państwa spotkał się już z czymś co określano jako naprasowanki lub wprasowanki. Ta metoda nanoszenia tekstu czy grafiki wykorzystywała właściwości folii, która pod wpływem ciepła z żelazka automatycznie zaczynała przywierać do odzieży. Na dzień dzisiejszy coraz częściej zamawia się koszulki sportowe z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku. Sposób ten jest o wiele bardziej skuteczny i zarazem nadruk jest trwalszy. Wielu sportowców ceni sobie to, że koszulki wykonane w tej technologii nie spierają się tak łatwo i napisy na koszulkach są trwałe. Nie da się jednak ukryć, że metoda sitodruku jest bardziej kosztowna w realizacji niż wspomniany wcześniej sposób wykorzystujący folię FLEX. Wiele firm oferujących swoim klientom nanoszenie nadruku na koszulki wykonuje sitodruk tylko wtedy gdy zamówienie przekroczy jakąś określoną ilość sztuk.

Na dzień dzisiejszy każdy z nas może bez problemu zamówić sobie koszulkę z własnym nadrukiem. W tym celu wystarczy skorzystać z Internetu i znaleźć tam aukcje firm, które oferują sprzedaż wysyłkową. Znajdziemy je z pewnością na wielu popularnych serwisach aukcyjnych. Zdecydowana większość takich ofert obsługuje nawet zamówienia dotyczące zaledwie jednej koszulki.