Wynajęcie domku na weekend dla rodziców

Zbliżała się kolejna rocznica ślubu moich rodziców. Kiedy zapytałam mamę o plany, to stwierdziła, że nic nie będzie organizowała, bo nie ma na to czasu. Moi rodzice bardzo się kochali i uczucia okazywali sobie cały czas. Obiecałam sobie, że tym razem rocznicę uczczą w odpowiedni sposób.

Atrakcyjny domek w Ustrzykach Dolnych 

domki ustrzyki dolneŻadna impreza nie wchodziła w grę, gdyż wiązało się to z dużym nakładem czasu, którego jednak mi brakowało. Zresztą chciałam, żeby rodzice tę rocznicę spędzili we dwoje i postanowiłam wysłać ich gdzieś na weekend. Koleżanka od razu poleciła mi idealne miejsce, gdzie można było tanio wynająć atrakcyjne domki Ustrzyki Dolne moja mama uwielbiała i pomysł koleżanki był trafiony. Rodzicom o niczym nie powiedziałam, tylko upewniłam się, że nie mają planów na weekend, bo nie chciałam wprowadzać zamieszania. Zaczęłam szukać domku, który był wyposażony w kuchnię, łazienkę i miał taras. Rodzice lubili spędzać czas na świeżym powietrzu i to był podstawowy wymóg. Kiedy jednak zobaczyłam jakie domki były na wynajem w tej miejscowości, to już wiedziałam że rodzicom niczego nie zabraknie. Zarezerwowałam domek na cały weekend i z góry wszystko opłaciłam. Rodzicom o wszystkim powiedziałam w czwartek wieczorem. Dzięki temu mieli czas na spakowanie rzeczy. Tata był zachwycony i od razu sprawdził ofertę w internecie. Domek tak bardzo mu się spodobał, że od razu chciał tam jechać. To był mój prezent dla rodziców z okazji rocznicy, który był zdecydowanie trafiony.

Rodzice spędzili swoją rocznicę we dwoje. W wynajętym domku mieli wszystkie niezbędne wygody i jak to powiedziała mama, żal było wracać. Już wiem, że na wakacje w sierpniu wynajmą ten sam domek, ponieważ już dokonali sobie rezerwacji. Bardzo im się tam podobało.