Wymarzony dom na Kaszubach

Wraz z partnerem mieliśmy dosyć życia w dużej metropolii. Codzienne stanie w korkach, walka o miejsce parkingowe przed blokiem i nieustanny gwar miejski dawał nam mocno w kość. Oboje zaczęliśmy marzyć o cichym i spokojnym miejscu, w którym mamy większy kontakt z naturą.

Poszukiwanie domu na sprzedaż

dom na sprzedaż kaszubyMyśl o tym aby wyprowadzić się z zatłoczonego miasta długo się w nas rodziła. Często uciekaliśmy myślami do czasów dzieciństwa kiedy każdy z nas wyjeżdżał do dziadków na wieś. To tam było najwięcej atrakcji i zawsze można było ciekawie spędzić czas. Już jako dorośli ludzie na wakacje wybieraliśmy miejsca mało popularne i nieuczęszczane przez turystów. Często decydowaliśmy się na agroturystykę, gdyż takie klimaty były najbliższe naszym sercom. Obserwowanie zwierząt gospodarskich uspokajało nas, a rytm życia mieszkańców wsi dawał pewne poczucie bezpieczeństwa. Po kilku latach rozmów zdecydowaliśmy się na zmianę w naszym życiu. Męczyła nas nieustanna pogoń i szybkie tempo życia w mieście. Zaczęliśmy szukać swojego miejsca na ziemi. Systematycznie przeglądaliśmy ogłoszenia z nieruchomościami na sprzedaż. Tak pewnego dnia trafiliśmy na nieruchomość, która była spełnieniem naszych marzeń. Stary dom na sprzedaż kaszuby tak brzmiał tytuł ogłoszenia. Nigdy go nie zapomnę. Nieruchomość wymagała remontu, jednak otoczenie i sama myśl, że to Kaszuby była dla nas jak spełnienie wszystkich marzeń. Momentalnie zakochaliśmy się w tym miejscu, gdyż liczył się dla nas nie tylko dom, ale i miejsce. A Kaszuby to kraina jezior i pięknych krajobrazów Malownicze miejsce od razu nas urzekło.

Zdecydowaliśmy się na zakup nieruchomości. Byliśmy bardzo podekscytowani oraz jednocześnie szczęśliwi. Nasze marzenie miało się spełnić i zamieszkać mieliśmy w miejscu o bardzo zróżnicowanym krajobrazie. Choć czekało nas sporo pracy byliśmy pewni, że jest to dobra decyzja.