Wyjazd firmowy dla pracowników

Jeżeli zakładamy nową firmę, na początku zawsze jest niezręcznie – nikt nikogo nie zna, nikt jeszcze nie wbił się w rytm pracy i to wszystko może być najzwyczajniej w świecie stresujące. W takiej sytuacji najlepiej jest zorganizować jakiś wyjazd integracyjny, dzięki któremu nasi pracownicy się rozluźnią i atmosfera stanie się o wiele bardziej przyjemna.

Wyjazdy integracyjne w województwie pomorskim

wyjazd integracyjny GdyniaKiedy udało mi się otworzyć własny biznes, byłam niezwykle podekscytowana. Jednakże chyba nie do końca zdawałam sobie sprawę z tego, że nie zawsze będzie kolorowo. Problemu wystąpiły już na początku – nikt ze sobą nie rozmawiał, każdy przychodził do pracy zestresowany, a ja nie chciałam, żeby tak to wyglądało – mieliśmy być zgranym zespołem. Właśnie dlatego zorganizowałam wyjazd integracyjny Gdynia. Wiedziałam, że to po prostu każdemu się przyda – będzie to chwilowy odpoczynek od pracy ale także możliwość zapoznania się ze sobą, a także okazja, żeby przekonać się, że jestem całkiem łagodnym szefem. Wynajęliśmy oczywiście świetny hotel, udało mi się zorganizować powitalną, elegancką kolację a także parę innych rzeczy, które miały sprawić, że otworzymy się przed sobą nawzajem. Oczywiście wspierałam się firmą organizującą takie „wycieczki” i przyznaję, że bez ich pomocy nic by mi się nie udało. Na szczęście byli, zrobili wszystko tak jak trzeba i dzięki nim poprawiły się relacje pracowników.

Warto jest organizować wyjazdy integracyjne dla pracowników – po to, by poznać się lepiej, by stać się przyjaciółmi i by mieć mniej stresu w pracy. Osoby, którym uda się rozluźnić na pewno będą pracowały sprawniej, bo nie będą ciągle zadręczać się innymi sprawami. Takie wyjazdy powinny mieć miejsce raz na jakiś czas, po to, żeby wszystkim było lepiej.