Wygranie satynowej pościeli w konkursie

Otwarcie galerii handlowej w mojej miejscowości było ogromnym wydarzeniem, na które szykowałam się od dawna. Wiedziałam, że będzie w niej dużo sklepów z markową odzieżą, wyposażeniem do domu i wiele innych. Cieszyłam się, że wszystko będę mogła kupić w jednym miejscu. 

Komplet pościeli z satyny wygrany w konkursie 

pościel satynowa 140x200Na otwarciu pojawiło się dużo osób i było też dużo konkursów. Wzięłam udział w konkursie, który organizował sklep oferujący pościel. Planowałam kupić sobie jakiś komplet pościeli, ale skoro miałam możliwość wygrać go w konkursie, to musiałam przecież spróbować. Wystarczyło odpowiedzieć na dwa proste pytania i oddać odpowiedzi sprzedawcy, który podczas losowania miał wyłonić zwycięzcę. Do wygrania była pościel satynowa 140×200 a ja takiej właśnie potrzebowałam. Znałam się na pościeli, ponieważ zawsze starannie ją wybierałam i byłam pewna, że dobrze odpowiedziałam na pytania. Kilka osób razem ze mną wzięło udział w tym konkursie i cieszyłam się, że nie było nikogo więcej, gdyż moje szanse rosły. Wygrać pościel mogła tylko jedna osoba, dlatego podczas losowania byłam podekscytowana. Kiedy padło moje nazwisko, to byłam tak szczęśliwa, że zaczęłam sobie klaskać. Sprzedawca zaprosił mnie do sklepu i powiedział, że w ramach wygranego konkursu mogę wybrać sobie pościel satynową w dowolnym wzorze. Spodobała mi się ta w motywy kwiatowe, była piękna i idealnie sprawdzi się w mojej sypialni. Wróciłam do domu z kompletem satynowej pościeli, za którą nie musiałam płacić. 

Nową pościel od razu założyłam. Satyna była bardzo przyjemna w dotyku i wygodnie mi się spało w nocy. Nie było mi ani za gorąco, ani za zimno. Wszystko było idealnie. To nie był mój pierwszy komplet pościeli z satyny, ale jakościowo to jeden z najlepszych.