Wygodny futerał na telefon

 

Futerały z serii armor były jednym z najwytrzymalszych, aczkolwiek nie należały do futerałów wygodnych. Wysoki poziom ochrony jaki zapewniały brał się bowiem z dość masywnej konstrukcji, utrudniającej używanie telefonu osobom o mniejszych dłoniach. Nie było jednak wiele futerałów o wygodnej budowie, aczkolwiek dużej odporności.

Wygodne i wytrzymałe futerały do telefonu

spigen slim armorProducenci coraz częściej brali pod uwagę zapotrzebowanie na bardziej wygodne futerały, wypuszczając odchudzone serie najwytrzymalszych modeli z serii armor. Jednym z takich futerałów był Spigen Slim Armor, będący jednym z najnowszych, aczkolwiek coraz bardziej popularnych futerałów o wzmocnionej budowie. Był to futerał bardzo podobny grubością do odmian wykonanych ze skóry, choć twarda skorupa zewnętrzna z aluminium zapewniała nieporównywalnie wyższy poziom ochrony telefonu, pozwalając na bezpieczne korzystanie z niego na stanowisku pracy. Dla zwiększenia komfortu i ułatwienia korzystania z telefonu zamkniętego w futerale, obudowa zewnętrzna była wyposażona w wygodne gumowe nakładki, umieszczone po bokach futerału, znacznie poprawiające wygodę długotrwałego trzymania telefonu. Futerał mógł być również wyposażony w osłony na obiektywy aparatów i zaślepki, zasłaniające porty wejściowe urządzenia w trakcie używania go na miejscu pracy czy poza domem.

Slim Armor był dostępny w kilku różnych odmianach, przeznaczonych specyficznie pod jeden model telefonu, lub też jego serię. Nie był to więc futerał uniwersalny, aczkolwiek znalezienie odmiany do jednego z najbardziej rozpowszechnionych urządzeń było dość łatwe, biorąc pod uwagę obszerną ofertę na stronie Spigena, obejmującą wszystkie aktualnie produkowane modele futerałów, w dużej ilości odmian kolorystycznych.