Wizyta u psychologa była dobrym rozwiązaniem

Miałam ciężki okres w życiu. Pracowałam w korporacji. Nie miałam rodziny i wszystko jakoś zaczęło mnie męczyć. Praca do pewnego momentu sprawiała mi przyjemność, więc się zaangażowałam całkowicie kosztem swojego prywatnego życia. Zostałam sama i kiedy awanse w pracy już nie dostarczały mi takiej przyjemności zauważyłam, że coś zaczęło się ze mną dziać. 

Postanowiłam zgłosić się do psychologa

porady psychologiczne przez internetNa początku bagatelizowałam problem ale z dnia na dzień było coraz gorzej. Zauważyłam, ze ciężko mi się wstaje, nic mi się nie chce. nic nie sprawiało mi radości. Nie miałam siły na wiele rzeczy ale nie byłam fizycznie zmęczona. Chodziło o moją psychikę i podejście do wielu rzeczy. Nagle okazało się, ze jestem sama, zupełnie sama. Nie mam przyjaciół, nie mam bliskich osób z którymi mogę się spotkać. Zaczęło mi tego brakować. Porady psychologiczne przez Internet znalazłam dzięki przypadkowi. Zalogowałam się na portal i tam zobaczyłam to ogłoszenie. Postanowiłam się odezwać bo wiedziałam, że nie dam sobie sama rady. Uświadomiłam sobie, że mam problem i musze coś z nim zrobić. Trafiłam do fajnej pani psycholog z dużym doświadczeniem. Spodobało mi się jej podejście. Na początku trochę się wstydziłam opowiadać o moim życiu ale z każdym spotkaniem było coraz lepiej. Uświadomiłam sobie, że mam depresję i muszę o siebie zawalczyć żebym mogła w przyszłości normalnie funkcjonować. Przewartościowałam swoje życie z pomocą psychologa i już wiedziałam co jest dla mnie tak naprawdę najważniejsze. 

Postanowiłam odnowić swoje kontakty ze znajomymi. Myślałam, że będzie to dla mnie trudniejsze ale tak nie było. Zaprzyjaźniłam się z moją panią psycholog i kiedy zakończyłyśmy terapię spotykałyśmy się. Zdecydowałam się zwolnić z pracy. Postanowiłam otworzyć swoją firmę, żeby pracować na swoich warunkach.