W domu mamy piękną balustradę

Całkiem niedawno kończyliśmy się urządzać w naszym nowym domu. Jak wiadomo najwięcej wydatków jest właśnie przy wykańczaniu wnętrz. My zrobiliśmy wszystko na gotowe, ale na koniec zostawiliśmy sobie jedynie osłonięcie schodów balustradą. Zresztą dopiero całkiem niedawno zrobiono nam finalną wersję schodów, bo wcześniej mieliśmy schody techniczne na czas remontu.

Zdecydowałem się na balustradę stalową

balustrady ze stali krakówDługo zastanawialiśmy się z żoną nad wyborem rozwiązania do zamówionych schodów. Z jednej strony chcieliśmy zamówić balustradę niedrogą, ale z drugiej zależało nam na tym, żeby była ona trwała i solidna. Musiała być też bezpieczna, bo nasz synek po schodach biega, więc to było dla nas najważniejszym wyznacznikiem. Po długim namyśle podjąłem męską decyzję o tym, że skorzystam z usług firmy oferującej balustrady ze stali Kraków. Pomyślałem sobie, że stal szlachetna to materiał, który nigdy nie zardzewieje. Balustrada wytrzyma przez wiele długich lat. Nie będę się musiał martwić o to, czy nie zje jej jakaś korozja. Zdecydowałem się na balustradę malowaną w takiej technologii, że już nigdy nie trzeba jej będzie malować ponownie. Mogę powiedzieć, że to najwyższa możliwa jakość, jaką można dzisiaj zamówić do domu. Umówiłem się z właścicielem firmy na dokonanie pomiarów i po kilku tygodniach zmontowano u Nas piękną balustradę z odpowiednio pomalowanej stali. Dzisiaj po schodach na piętro naszego domu wchodzi się bezpiecznie korzystając z pięknej balustrady.

Balustrada w naszym domu naprawdę sprawia, że całkiem przyjemnie korzysta się ze schodów. Dzięki zamówieniu poręczy z najwyższej jakości stali mam stuprocentową pewność, że cała konstrukcja wytrzyma w nienaruszonym stanie przez dekady. Dzięki wysokiej jakości stali wiem, że na mojej balustradzie nigdy nie pojawi się żadna rdza.