Urocza maskotka na prezent

Nie ma chyba na tym świecie osoby, która nie kochałaby maskotek. Niezależnie od tego, czy mamy lat siedem, piętnaście, czy może granicę osiemnastu przekroczyliśmy już bardzo dawno temu, uroczy pluszak skradnie serce każdej osobie, tym bardziej kiedy ma przepiękne i ogromne oczy.

Sklep ze wspaniałymi maskotkami

maskotki z dużymi oczamiMoja dziewczyna kocha każde zwierze na świecie, które ma duże oczy. Czasami żartuję sobie, że i ja się do nich zaliczam, ponieważ sam posiadam całkiem duże oczy po mamie. Jakiś czas temu zaadoptowaliśmy nawet ze schroniska wielkiego kota, który też mógł poszczycić się przepięknymi i dużymi ślepkami. Z racji tego, że zbliżały się urodziny mojej Natalii, postanowiłem poszukać dla niej wyjątkowego prezentu. Zawsze kupowałem jej pluszaki, ponieważ te także darzy wielką miłością. Długo szukałem po sklepach jakiegoś wyjątkowego pluszaka dla mojej dziewczyny, lecz nic nie mogłem znaleźć i dopiero po powrocie do domu, udało mi się natrafić w internecie, na idealny prezent dla Natalki. Znalazłem bowiem sklep, który w swojej ofercie miał maskotki z dużymi oczami. Czy mogłem trafić lepiej? Sklep był pełen wspaniałych przytulanek z wielkimi oczkami, o najróżniejszej maści i rozmiarach. Można było znaleźć w nim tradycyjne urocze misie, słoniki, kotki, pandy, a nawet aligatory! Moją uwagę od razu przykuł piękna maskotka tygryska, która nie tylko swoim umaszczeniem, ale także kolorem oczu do złudzenia przypominała naszego zaadoptowanego kota! Wiedziałem, że to będzie najlepszy prezent na dwudzieste urodziny mojej ukochanej.

Nie myliłem się, na widok dość sporych rozmiarów maskotki, oczy mojej ukochanej od razu się zaszkliły ze szczęścia. Była niesłychanie ucieszona swoim prezentem i podobnie, jak ja stwierdziła, że maskotka wygląda identycznie do naszego kota. Warto jednak dodać, że maskotka na żywo prezentowała się o niebo lepiej, niż na zdjęciach, a jej futerko do dziś jest niezwykle przyjemne w dotyku, nawet po niejednokrotnym jej wypraniu.