Szafa wnękowa zrobiona na wymiar

Od dawna myśleliśmy o przeprowadzce do Poznania. W końcu udało nam się znaleźć mieszkanie, które wpadło nam w oko. Zdecydowaliśmy się na takie, które wymagało urządzenia wszystkich pomieszczeń, ponieważ chcieliśmy samodzielnie stworzyć aranżacje, by były jak najlepiej dopasowane do naszych potrzeb. Mieliśmy nadzieję, że będziemy się dobrze czuli w nowym mieszkaniu.

Szafa do zabudowy w nowoczesnym stylu

szafy do zabudowy na wymiar poznańBardzo podoba się nam nowoczesny styl, dlatego właśnie na takie aranżacje się zdecydowaliśmy. Wybór wszystkich elementów do poszczególnych pomieszczeń zajął nam sporo czasu, jednak chcieliśmy dobrze wszystko zaplanować. Zależało nam na tym, by kupić szafę, która sporo pomieści. Jeżeli chodzi o szafy do zabudowy na wymiar poznań ma sporo do zaoferowania. Dosyć szybko znaleźliśmy firmę, która zajęła się stworzeniem projektu dopasowanego do naszych potrzeb. Chcieliśmy, by w szafie było sporo półek i szuflad, a mniej miejsca na ubrania powieszone na wieszakach. Takie rozwiązanie wydało się nam najbardziej praktyczne. Mieliśmy również możliwość wyboru zastosowanych materiałów oraz ich kolorystyki. Postawiliśmy na kontrastowe barwy, żeby szafa doskonale pasowała do nowoczesnego pomieszczenia. Zdecydowaliśmy się połączyć funkcjonalność sypialni oraz garderoby. W tym pomieszczeniu znajduje się bowiem spora wnęka, do której pojemna szafa doskonale będzie pasować.

Wybraliśmy sobie szafę wykonaną z jasnego drewna, z ciemniejszymi elementami. Jest ona bardzo pojemna, co było dla nas najważniejsze. Cieszę się jednak, że udało się nam znaleźć taki mebel, który jest jednocześnie bardzo stylowy. Dzięki temu nasza sypialnia jest nie tylko funkcjonalna, ale również ładnie się prezentuje. W ten sposób udało się nam dopasować ją do naszych upodobań.