Stosowanie kieszeniowych suszarek w miejscach publicznych

Ostatnio coraz częściej natykam się na wyremontowane łazienki w miejscach publicznych. Teraz w większości z nich oprócz automatycznego dozownika do mydła oraz automatycznego napuszczania wody występują również nowoczesne suszarki do rąk. Są one znacznie lepsze i bardziej energooszczędne od swoich poprzedników.

Zalety kieszeniowej suszarki do rąk

suszarka do rąk kieszeniowaSuszarki do rąk stanowią nieodłączny element wyposażenia toalet w miejscach publicznych, w których przewija się naprawdę sporo ludzi. Dawniej w takich miejscach królowały głównie suszarki plastikowe, jednak w ostatnich czasach bardzo się to zmienia. Na rynku pojawiają się nowoczesne urządzenia, które nie tylko pomagają wysuszyć ręce, ale i oszczędzają energię oraz zapewniają wysoką higienę dłoni. Najpopularniejsza staje się suszarka do rąk kieszeniowa, która posiada bardzo silny strumień powietrza, dlatego suszenie trwa tylko kilka chwil. Większość takich modeli jest bardzo ergonomiczna, a dodatkowo wyglądają bardzo nowocześnie. Są również bardzo łatwe do utrzymania ich w czystości. Takie suszarki uruchamiają się dzięki wbudowanemu czujnikowi, dlatego wystarczy umieścić ręce między dwoma ściankami, aby poczuć ciepłe powietrze. Najwyższej jakości suszarki kieszeniowe zbudowane są z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego i posiadają grzałkę, którą można włączyć lub wyłączyć według własnego uznania. Ich czas suszenia wynosi do 10 sekund, a dłonie są bardziej wysuszone niż podczas korzystania z tradycyjnej, plastikowej suszarki podczas kilkunastu do nawet kilkudziesięciu sekund.

W miejscach publicznych należy stosować rozwiązania trwałe, efektowne i pozwalające na oszczędzanie czasu oraz pieniędzy. Kupowane wyposażenie wielu pomieszczeń, w tym łazienki, musi być dostosowane do dużego natężenia ludzi, aby mogło wytrzymać i służyć przez wiele lat.