Statuetka jako prezent

Wybór odpowiedniego prezentu na inną okoliczność niż urodziny bardzo często stanowi wyzwanie. Nie wiadomo bowiem jaki prezent spełni oczekiwania naszego znajomego, czy też członka rodziny. Z tego też powodu branża prezentowa bardzo często posiada ciekawe i niekonwencjonalne pomysły na prezent. Wszystko to uzależnione jest od naszej wyobraźni i fantazji.

Statuetka na zamówienie jako niekonwencjonalny prezent

statuetki na zamówienieJednym z ciekawszych pomysłów na prezent jest wręczenie statuetki okolicznościowej. Przykładem takiej okazji może być przykładowo awans kolegi, ślub członka rodziny, czy nawet wręczenie jej z okazji urodzin. Wszystko to uzależnione jest od naszej wyobraźni. Statuetki na zamówienie w ostatnich kilku latach stały się bardzo popularnym pomysłem na prezent. Wręczyć je możemy jak wspomniałem wcześniej w zasadzie z każdej okazji. Dodatkowo taka statuetka umieszczona jest na postumencie, do którego możemy wymyślić dowcipny tekst lub życzenia opisujące okoliczność jej wręczenia lub cechy osoby obdarowanej. Bez wątpienia czyni to ten prezent prezentem bardziej osobistym, niż kolejna karta podarunkowa do sklepu, czy też kolejny zestaw kosmetyków, bądź drogi alkohol. Z tego też powodu na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących wykonanie okolicznościowych statuetek z różnych okazji. Każda firma oferuje swoim klientom od kilku do kilkunastu rodzajów statuetek.

Statuetki wykonane są w sposób niezwykle staranny. Rodzaj materiału uzależniony jest od naszych indywidualnych upodobań. Możemy zamówić statuetki wykonane z metalu, albo wybrać statuetki z tworzywa sztucznego pokryte tworzywem imitującym metal. Ten drugi rodzaj statuetek rzecz jasna będzie znacznie tańszy, niż statuetki wykonane z metalu. Z tego też powodu musimy zdecydować jaki rodzaj statuetki chcemy wręczyć na prezent.