Sprawdzone łóżka z pojemnikiem

W małych mieszkaniach często do spania są wykorzystywane meble wielofunkcyjne, ponieważ zajmują niewiele przestrzeni i można z nich korzystać na przynajmniej dwa sposoby. Jeżeli natomiast mamy oddzielną sypialnię, to lepsze będą klasyczne łóżka.

Ile kosztują łóżka z pojemnikiem?

łóżko 180x200 z pojemnikiem na pościelChcąc znaleźć idealnie łóżko do spania, trzeba przetestować sporo modeli, ponieważ nie każdy może nam odpowiadać. Powszechnie się uważa, że wygodniejsze są modele, których się nie składa, ponieważ materac jest w jednym kawałku. Popularne wersalki czy kanapy, składają się z dwóch lub nawet trzech mniejszych materacy, które co prawda idealnie się łączą, ale z czasem może to ulec zmianie. Zdecydowanie lepsze będzie łóżko 180×200 z pojemnikiem na pościel, jeżeli mamy na nie wystarczająco dużo miejsca. Jest to największe z możliwych dwuosobowych modeli jakie są dostępne w sklepach z wyposażeniem. Oczywiście jeżeli taki nam  nie odpowiada, to możemy kupić łóżko na zamówienie i wtedy będzie ono idealnie pasowało do naszych wymagań. Modele z pojemnikiem są często wybierane do sypialni, ponieważ ułatwiają utrzymanie w niej porządku. Można do nich schować całą pościel i jeszcze zostaje wolne miejsce na dodatkowe rzeczy. Przeważnie pojemniki są wielkości łóżka i znajdują się pod stelażem. Niekiedy są one w formie wysuwanych szuflad, które pozwalają na lepszą segregacje chowanych w nich rzeczy. Klienci mają do wyboru klasyczne ramy ze stelażem, modele tapicerowane z wezgłowiem lub łóżka kontynentalne ze skrzynią wypełnioną sprężynami.

Każde łóżko może być wygodne, jeżeli będzie mieć odpowiedni materac, zapewniający dobre poparcie w trakcie snu. Warto wybierać modele z wezgłowiem, ponieważ stanowi ono świetne podparcie w trakcie relaksu czy czytania książki, ale tez zabezpiecza ścianę przez zabrudzeniami.