Skrzynia na narzędzia z osb

Moda na samodzielne wykonywanie funkcjonalnych przedmiotów do domu trwa już kilka dobrych lat. Osoby które lubią majsterkować same chwytają za narzędzia i tworzą niesamowite meble z palet czy stoliki z plastrów drewna. Wykonywanie samodzielnie różnych przedmiotów daje dużą satysfakcję.

Narzędziowa skrzynia z płyty wiórowej

skrzynie z osbKażdy z nas ma w swoim domu narzędzia i materiały pozostałe z remontu z którymi nie wie do końca co można zrobić. Często rzeczy te przekładamy z miejsca na miejsce mówiąc sobie, że kiedyś na pewno się przydadzą. Jednak materiały te potrafią zalegać w naszych piwnicach i szopkach latami. Jeśli zatem chcecie uporządkować przestrzeń wokół was i spożytkować kreatywnie czas możecie wykonać meble z palet czy małą skrzynie z płyty osb. Ja sama długo nie wiedziałam co zrobić z resztką płyt wiórowych jakie mi zostały po remoncie łazienki. Płyty były przekładane z miejsca na miejsce, aż finalnie zdecydowałam się na wykonanie skrzyni na narzędzia, których miałam sporo w swoim domu. By zainspirować się przejrzałam kilka filmów w internecie. Chciałam dowiedzieć się w jaki sposób inni wykonują skrzynie z osb. Dzięki temu mogłam uniknąć błędów, które opóźniają pracę oraz psują efekt końcowy. Po zapoznaniu się z opiniami i wskazówkami innych majsterkowiczów ochoczo ruszyłam do pracy. Mała skrzynia narzędziowa musiała być wykonana z pomysłem, tak aby spełniała wszystkie swoje funkcje. Zdecydowałam że będzie miała kilka przegród, tak aby podzielić narzędzia ze względu na ich wielkość. Sam pomysł był bardzo prosty. Skrzynia miała być funkcjonalna i pełnić miała rolę organizera narzędziowego. Dzięki niej miałam mieć porządek i zawsze wiedzieć gdzie co jest.

Wykonanie skrzyni okazało się bardzo wciągającym zajęciem. Nareszcie mogłam wykorzystać płyty jakie mi zostały. Płyty wiórowe to wytrzymały materiał odporny na wszelkiego rodzaju uderzenia. Więc zdecydowanie materiał ten nadawał się na roboczą skrzynię narzędziową.