Sale gdzie może odbyć się rocznica

Bardzo wielkimi krokami zbliżała mi się rocznica. Miała to być rocznica dwudziestu-pięciolecie lecia ślubu. Dodatkowo mamy bardzo liczną rodzinę, o czym bez wątpienia trzeba wspomnieć. Mamy aż siedmioro dzieci, które w większość są już samodzielne i mają swoje własne rodziny i dzieci. Jest to czterech synów oraz trzy córki. Muliliśmy w tym roku urządzić imprezę dla nich.

Jak szukaliśmy sali na zabawę rocznicową w Wieliczce

sala na rocznicę wieliczkaJuż rok wcześniej postanowiliśmy, że wyprawiamy imprezę. Na przygotowania było bardzo dużo czasu, jednakże jak wiadomo i jak to zawsze bywa same przygotowania rozpoczęły się na ostatnią chwilę. Największe wyzwanie stanowiło miejsce do przeprowadzenia tego typu uroczystości. Tytułowe sala na rocznicę wieliczka – w Wieliczce miała się ona właśnie znajdować, z tego względu, iż tutaj mieszkamy i na co dzień przebywamy. Również większość naszych dzieci mieszka w Wieliczce. Te, które wyjechały musiałyby do nas dojechać i ewentualnie przenocować. Stosunkowo ciężko było nam dostać wolną salę na termin, który nam wszystkim odpowiadał. Zazwyczaj były one zajęte, lub też było za dużo, czy też za mało miejsce na całą naszą rodzinę. Pytaliśmy nawet wśród naszych znajomych i dalszej rodziny, czy nie mają dobrego miejsca do polecenia – niestety nie mogli nam pomóc. W ostateczności udało mi się znaleźć idealne miejsce do przeprowadzania naszej imprezy rocznicowej w mieście Wieliczka. Sala była dostatecznie duża i ładnie przystrojona.

Cała była utrzymana w stylu nowoczesnym i skandynawskim. Dostaliśmy bardzo odpowiadające nam menu, które było serwowane w bardzo okazyjnej cenie. Dodatkowo został nam zaproponowany specjalny animator dla dzieci, których jest bardzo dużo w naszej rodzinie. Dzięki temu mieliśmy więcej spokoju.