Rosnąca popularność nowoczesnych narożników do stylowego mieszkania

Pokój dzienny jest wizytówką domu, dlatego powinniśmy bardzo dokładnie zaprojektować tą przestrzeń. Salon musi być efektowny, ale także i komfortowy w użytkowaniu. Meble, w nim umieszczone powinny być nie tylko nowoczesne i gustowne, ale przede wszystkim komfortowe dla domowników i gości. Najważniejszymi elementami wystroju pokoju dziennego są meble wypoczynkowe.

Tapicerowany narożnik ozdobą modnego salonu

tapicerowane narożniki do salonuSpośród kanap, sof, foteli oraz puf, na pierwsze miejsce wysuwają się modne ostatnio kanapy narożne. Sprawiają one, że każdy salon wygląda z nimi designersko i przytulnie. Rynek mebli obfituje w przeróżne warianty narożników. Mogą one być prawo lub lewostronne, posiadając możliwość zmiany stron oraz duże tapicerowane narożniki do salonu w kształcie litery U. Niektóre z nich mają możliwość rozłożenia, co pozwala nam na przenocowanie gości. Modele te posiadają także wygodny pojemnik na pościel dla schowania w nim kołdry, koca itp. Obecnie mamy możliwość wybrania dowolnego koloru oraz faktury obicia. Najbardziej popularne od kilku już sezonów są odcienie szarości, beżu oraz bieli. Dzięki możliwości zastosowania plamoodpornej tkaniny, która dodatkowo w niewielkim stopniu absorbuje wilgoć nie musimy się martwić o utrzymanie czystości. Narożniki obijane są z każdej strony tą samą tkaniną, dlatego nie muszą stać pod ścianą, wręcz przeciwnie obecnie w modzie jest ustawianie ich w centralnym punkcie pokoju dziennego.

Tapicerowane kanapy narożne bardzo dobrze komponują się z obszernymi, wygodnymi fotelami oraz stolikami kawowymi z blatem na wysoki połysk. Ozdabiając je modnymi, kolorowymi poduszkami stworzymy niepowtarzalną całość, którą będą podziwiać nasi znajomi. Należy pamiętać, żeby odpowiednio wcześnie zamówić interesujący nas kolor mebla, ponieważ tworzenie go może potrwać nawet kilka tygodni.