Polskie firmy windykacyjne działają również we Francji

W naszym kraju działają tysiące różnych firm zajmujących się profesjonalną windykacja. Największe krajowe firmy działają tylko i wyłącznie w obrębie naszego kraju. Wynika to z tego, że działają na skalę masową, bo skupują wszystkie możliwe zadłużenia. Mniejsze i bardziej wyspecjalizowane kancelarie windykacyjne działają w obrębie całego kontynentu.

Jak windykować należności od francuskich firm?

windykacja we francjiPolskie firmy maja swoich kontrahentów na całym świecie. Mamy się czym pochwalić na tym polu, gdyż nasze firmy są w niektórych branżach światowymi liderami w zakresie eksportu. Jednak naszą podstawową usługą eksportową jest transport i spedycja. I to najczęściej w tych branżach firmy mają niezapłacone należności od zagranicznych firm. Jeśli z płatnościami zalegają nam firmy francuskie to dzisiaj możliwa jest profesjonalna windykacja we Francji z pomocą polskiej kancelarii windykacyjnej. Wystarczy jedynie skontaktować się z dobrą polską firmą windykacyjną oferującą usługi na skalę międzynarodową. A takich firm mamy całkiem sporo. Zgłaszamy się do takiej firmy z naszymi roszczeniami, a jej wyspecjalizowani prawnicy dokonują oceny zasadności należności. Jeśli z dokumentami jest wszystko okay to zaczynają działać. A działanie międzynarodowej firmy polega głównie na skontaktowaniu się i przekazaniu sprawy do swoich odpowiedników w danym kraju. Więc należności we Francji windykują francuscy specjaliści i robią to zgodnie z tamtejszym prawem i zwyczajami.

Profesjonalnie przeprowadzona windykacja za granicą daje ogromne szanse na odzyskanie wszystkich należności. Wszystko dzieje się całkowicie zgodnie z prawem. Nasze polskie firmy windykacyjne jedynie pośredniczą w przekazywaniu spraw do swoich zagranicznych odpowiedników. Wszystko dzieje się zgodnie z prawem kraju, w którym odbywa się windykacja.