Podświetlane lustro w pięknej łazience

Nie mogliśmy się wraz z żoną doczekać, aż będziemy się mogli wprowadzić do nowego mieszkania. Zanim jednak to nastąpiło, musieliśmy niektóre z pomieszczeń wyremontować. To jednak dało nam możliwość całkowitego dopasowania tych pokojów do naszych potrzeb oraz upodobań. Chcieliśmy więc stworzyć mieszkanie piękne oraz funkcjonalne.

Podświetlenie led przy lustrze

lustro z podświetleniem ledUwielbiamy się relaksować w łazience, chcieliśmy więc, aby pomieszczenie to było jak najbardziej wygodne. Jest to jednak miejsce także bardzo praktyczne, ponieważ w nim szykujemy się przed wyjściem. Zależało więc nam również na tym, aby codzienna toaleta przebiegała nam szybko oraz wygodnie. Zdecydowaliśmy się więc na lustro z podświetleniem led, ponieważ dzięki niemu możemy rewelacyjnie oświetlić swoje twarze. Zdaję sobie sprawę, że odpowiednie oświetlenie twarzy jest bardzo ważne podczas golenia zarostu. Dzięki temu, że jest ono skierowane na moją twarz, mogę zauważyć wszystkie detale, które w innym przypadku prawdopodobnie by mi umknęły. Żona docenia świetlenie przy lustrze podczas nakładania makijażu. Tutaj jest również istotne nie tylko ze względu na widoczność detali, ale również lepsze ukazywanie barw wszelkich produktów, które się do tego makijażu stosuje. Poza tym łazienka z takim lustrem o wiele lepiej wygląda na co dzień – ledowe oświetlenie dodaje jej miłej atmosfery.

Odpowiednio urządzona łazienka powinna być piękna oraz funkcjonalna. Myślę, że udało nam się to osiągnąć. Codzienne korzystanie z tego pomieszczenia jest dla nas bardzo wygodne. Oświetlone lustro sprawia, że makijaż czy golenie się są dla nas o wiele przyjemniejsze oraz przede wszystkim łatwiejsze. Dzięki temu o wiele szybciej szykujemy się do wyjścia. Nasza łazienka jest więc bardzo praktyczna, a przy tym ciekawie wygląda.