Płytki ceramiczne Polskiej produkcji

Minęły już czasy, gdzie fachowcy układali małe kafelki na ścianach w łazienkach. W dzisiejszych czasach górują płytki wielkoformatowe, oraz z uniwersalnym przeznaczeniem. Tego rodzaju płytki pozwalają na zachowanie trwałości przez wiele lat, pod warunkiem prawidłowego ich montażu w łazience.

Dobrej jakości płytki łazienkowe

ceramika color końskiePłytki dobrej jakości, w zależności od przeznaczenia, wykonane są z różnych materiałów. Płytki podłogowe są w dzisiejszych czasach najczęściej kupowane na bazie gresu, a ścienne na białej glince. Należy więc zasięgnąć porady doradcy w salonie z płytkami, aby nie dokonać zakupu płytek ściennych na podłogę, nie można ich wówczas ułożyć, ponieważ nie zapewniają one tak długiej trwałości ze względu na znikomy poziom ścieralności płytek ściennych, w związku z tym, poruszanie się jakimkolwiek obuwiem po ułożonych płytkach ściennych powoduje ich uszkodzenia w bardzo szybkim tempie. Ceramika color końskie to Polski producent płytek ceramicznych, zarówno podłogowych jak również ściennych, z dostępnym bardzo szerokim wachlarzem wyboru kolorystyki płytek, jak również ich formatów. Dzięki bardzo szerokiemu wyborowi, możemy dokładnie zapoznać się z ofertą salonów z płytkami ceramicznymi, jak również dokonać zakupu po dokładnym wyborze oraz zapoznaniu się z funkcjonalnością płytek. Obecnie wszystkie płytki odporne są na kontakt z wodą, jednak zależy to również od użytego do montażu kleju.

Warto więc zasięgnąć porady doradcy klienta w salonie z płytkami ceramicznymi, który uświadomi nas jakiego rodzaju płytki będą odpowiednie do naszych pomieszczeń łazienkowych, oraz jakiego rodzaju kleju użyć do ich montażu. Nie jest wykluczone również zalecenie zastosowania dodatkowych substancji chemicznych przedłużających trwałość płytek.