Opinie o czujniku tętna Garmin HRM Dual

Niedawno kolega mnie namówił, żebyśmy zaczęli razem trenować. Jako że od dawna się zbierałem, żeby się w końcu trochę poruszać, to oczywiście się zgodziłem. Kolega też dawno nie uprawiał żadnego sportu, dlatego uznaliśmy, że we dwoje będzie nam raźniej i postanowiliśmy, że musimy się za siebie wziąć.

Zakup czujnika tętna Garmin HRM Dual

garmin czujnik tętna hrm dualZapisaliśmy się do osiedlowej siłowni, którą niedawno blisko naszego adresu zamieszkania otworzyli. Mają tam profesjonalnych trenerów personalnych, którzy pomagają się wdrożyć w ćwiczenia takim laikom jak my. Co prawda w trakcie studiów, trochę biegaliśmy i naprawdę kondycję mieliśmy dobrą. Nawet nasze pierwsze półmaratony przebiegliśmy właśnie razem z tym moim kolegą. Później poszliśmy do pracy i każdy się zasiedział w swoim biurze. Nasz trener, do którego się zapisaliśmy, zaproponował nam, żebyśmy kupili sobie Garmin czujnik tętna HRM Dual – to innowacyjny pas do mierzenia funkcji życiowych podczas ćwiczeń. Idealnie się sprawdza dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem, ale chcą czuć się bezpiecznie. Wiadomo sport to zdrowie, ale przede wszystkim trzeba pamiętać o swoim zdrowiu i o tym aby się nie przeforsować. Jako że razem z kolegą bardzo lubimy różnego typu gadżety, to już następnego dnia zamówiliśmy sobie takie czujniki. Są one przydatne nie tylko na siłowni, ale także podczas samodzielnego biegania. Nawet kobiety podczas ćwiczeń fitness korzystają z takiego urządzenia.

Sprzęt zrobił na nas ogromne wrażenie, oprócz funkcji pomiaru tętna, jest tam specyfikacja dotycząca naszego ćwiczenia, typu ile zrobiliśmy kroków, jaki był czas ćwiczeń z jaką wydajnością. Daje nam to mobilizację do tego, żeby dążyć aby każdy mijający trening był lepszy.