Nowe grzejniki były dobrej jakości

Zdecydowałam się na generalny remont w mieszkaniu. Moje dzieciaki już są coraz starsze i zdecydowaliśmy się z mężem na urządzenie im pokoju już w bardziej dorosłym stylu. Postanowiliśmy kupić im uniwersalne meble, które nie są dla maluszków, tylko dla dzieciaków uczących się, które mają już swoje konkretne zainteresowania. Córka i syna mają osobne pokoje więc czekało nas trochę pracy.

Mąż załatwił dobrej jakości grzejniki

grzejnik victoriaZdecydowaliśmy się także na wymianę grzejników u nich w pokoju. Mąż jest handlowcem i sprzedaje nowoczesne grzejniki i załatwił dobrej jakości grzejniki do naszego mieszkania. Na początku postanowiliśmy zamontować grzejnik victoria tylko u dzieciaków bo akurat była okazja i w trakcie remontu takie prace szybko można zrobić. Grzejnik victoria bardzo ładnie się prezentował. Już nie mogłam się doczekać jak będzie wyglądał przymocowany w odpowiednim miejscu. Mąż załatwić z pracy kolegę, który zajmuję się na co dzień montażem grzejników. Karol bardzo sprawnie się ze wszystkim uwinął. Grzejnik został poprawnie zamontowany. Niestety nie można było sprawdzić czy działa bo nie było akurat sezonu grzewczego. Karol jednak zagwarantował, że nie powinno być żadnego problemu. Gdyby coś nie działało to mamy się do niego zgłosić i on wówczas wszystko wyreguluje. Raz dwa uwinęliśmy się z remontem w trakcie nieobecności naszych dzieci. Kiedy przyjechali i zobaczyli jakie zmiany zaszły w ich pokojach to na początku nie mogli w to uwierzyć.

Nowe grzejniki, kolory na ścianach a przede wszystkim meble bardzo im się spodobały. Cieszyliśmy się z mężem, że nasza praca została przez nich doceniona. teraz czeka nas jeszcze remont w salonie i w naszej sypialnie. Również w tych pomieszczeniach będziemy montować nowe grzejniki żeby wszędzie przed zimą były gotowe do pracy.