Nowa usługa – grawerowanie plexi

Staram się wprowadzać do oferty nowe usługi tak często jak to możliwe. Wiadomo, że wiąże się to z zakupami nowych maszyn, zmianą kampanii reklamowych, nie mniej jednak im więcej usług się oferuje tym większa szansa na przyciągnięcie klientów. Przynajmniej jak wychodziłam z takiego założenia.

Cięcie i grawerowanie plexi

grawerowanie w plexiZajmowałam się między innymi obróbką metalu, sklejki, czy papieru. Dlatego też chciałam rozwinąć działalność o zajmowanie się tworzywami sztucznymi. Szczególnie zależało mi na tym by oferować cięcie i grawerowanie w plexi. Plexi to materiał mający same zalety. Można go kupić tanio i dowolni formować. Dostępna jest w wielu kolorach, a także w wersji transparentnej. Są także wersje błyszczące oraz matowe. Każdy może znaleźć plexi która będzie odpowiadała jego potrzebom. Dodatkowo cięcie i grawerowanie plexi nie wymagało ode mnie zakupu nowych maszyn. Mogłam używać tych co mam, co obniżało koszty inwestycji. Musiałam tylko znaleźć producenta plexi, który dostarczałby mi materiał w atrakcyjnej cenie. Wiadomo, któryś z klientów może ma dojścia do taniej plexi i przyniesie własny surowiec, ale ja tez muszę mieć jakiś zapas. Tym sposobem już po tygodniu odkąd pomyślałam o rozszerzeniu usług o zajmowanie się plexi już mogłam obsługiwać pierwszego klienta. Chciał bym docięła plexi na kwadratowe części i dała na nich grawery. Potem te tabliczki będą wisiały na drzwiach w siedzibie firmy. To było łatwe zadanie i szybko uwinęłam się z robota.

Cieszę się, że postawiłam akurat na plexi. To materiał idealny do obróbki, moim zdaniem nie ma żadnych wad. Kupuję cienką i grubszą plexi, w różnych odcieniach. Moi klienci zawsze mają wybór i wiedzą, że u mnie dostaną to co najlepsze. Grunt to posiadanie dobrej renomy wśród klientów.