Namiot na urodziny

W zeszłym miesiącu skończyłam osiemnaście lat. Przygotowania do osiemnastki zajęły mi sporo czasu, bo chciałam żeby była to najlepsza impreza na jakiej byłam ja oraz moi znajomi. Mam to szczęście, że urodziny mam w wakacje, a nie ma chyba nic lepszego niż letnie imprezy. Przez długi czas zastanawiałam się nad tym gdzie powinna odbyć się moja wymarzona impreza. Z pomocą przyszła mi mama.

Wynajem namiotu okazało się świetnym pomysłem

korzystny wynajem namiotówMama podrzuciła mi pomysł o tym, że zamiast szukać sali, mogliby z tatą wynająć namiot imprezowy na moją osiemnastkę. Nawet o tym nie pomyślałam, a to był naprawdę dobry pomysł. Takie namioty można dowolnie dostosować do swoich potrzeb. My potrzebowaliśmy namiot o średniej wielkości, ponieważ na mojej imprezie było tylko pięćdziesięciu gości, ale część namiotu przeznaczona została na parkiet i miejsce dla dj’a. Szukałyśmy firmy, która oferuje korzystny wynajem namiotów, tak by oczywiście wydać na to jak najmniej. Bardzo chciałam mieć na swoich urodzinach pokaz sztucznych ogni, a więc wszędzie szukałam oszczędności tak by rodzice musieli wydać jak najmniej pieniędzy. Wynajmując namiot firma zaoferowała nam namiot z dodatkowym ogrzewaniem. Zastanawiałam się nad tym, ale ostatecznie zrezygnowałam z tej dodatkowej opcji by zapłacić mniej za wynajem. Natomiast zdecydowałam się na imprezowe oświetlenie w cenie. 

Moja impreza osiemnastkowa była naprawdę udana. Pogoda nam dopisała, a więc dobrze, że zdecydowałam się na namiot bez ogrzewania. Nawet w nocy było bardzo ciepło, a więc impreza trwała do piątej nad ranem. Wynajęcie namiotu było dobrą decyzją – zaoszczędziliśmy na wynajem sali, a poza tym wszystkim podobało się to, że bez problemu mogą wyjść na dwór. Część imprezy w ogóle odbywała się w plenerze. Było po prostu super!