Najpopularniejsza bawełniana bielizna damska

 

Jest sporo kobiet, które są fankami, praktycznych i wygodnych ubrań. Lubią czuć się pewnie i wygodnie, dlatego najczęściej zakładają odzież uszytą z naturalnej bawełny. Dobrze jest mieć choć jedną parę bawełnianej bielizny, bo doskonale się sprawdzi podczas upałów, ale też w duże mrozy gdyż będzie długo utrzymywać ciepło.

Najpopularniejsza kobieca bielizna uszyta z bawełny

popularna bielizna damska bawełnianaSportowe staniki są najczęściej wykonane z bawełny z domieszką lycry i są bardzo wygodną formą podtrzymywania biustu w trakcie wysiłku fizycznego na siłowni, czy podczas biegania. Coraz częściej po taka bieliznę sięgają kobiety, prowadzące mało aktywny tryb życia, bo nie lubią kiedy fiszbiny ze staników wbijają się pod biustem. Popularna bielizna damska bawełniana jest dostępna w każdym sklepie bieliźniarskim oraz w większości galerii handlowych, sklepach sieciowych. Bawełniane staniki mają wewnątrz wszyte miękkie miseczki, które nie powiększają biustu, a jedynie go podtrzymują i dyskretnie kształtują. Stanik sportowy jest zakładany przez głowę i nie posiada zapięcia na plecach, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla kobiet uprawiających jakiś sport. Kolory staników bawełnianych są bardzo zróżnicowane i dostaniemy je niemalże w każdym odcieniu. Do najmodniejszych należą te klasyczne, czyli czarne i białe modele. Dostępne są prawie w każdym rozmiarze, od najmniejszego A70 aż do D95, dzięki czemu każda kobieta może się zaopatrzyć w taka bieliznę. Ceny wahają się od dwudziestu, do nawet dwustu złotych.

Nie każdy model biustonosza będzie ładnie eksponował mały, lub duży biust, dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie modelu do kształtu piersi. Profesjonalna brafitterka na pewno pomoże nam znaleźć najlepszy dla nas fason i doradzi jaki rozmiar będzie optymalny.