Najlepsze wkładki antywłamaniowe

Drzwi antywłamaniowe są bardzo skuteczną metodą zabezpieczenia domu, choć są również dość drogie, dlatego wielu właścicieli preferuje tańsze, choć nadal skuteczne rozwiązania. Najczęściej są nimi antywłamaniowe wkładki do drzwi, używane w połączeniu z zamkami o podwyższonej wytrzymałości.

Antywłamaniowy zamek do standardowych drzwi

wkładka antywłamaniowa lobAntywłamaniowe wkładki są nieodróżnialne od standardowych na pierwszy rzut oka. Pasują równie dobrze do każdych drzwi, które mają miejsce na standardowe wkłady zamkowe, i podobnie jak większość zwykłych wkładów, mają otwory na klucze po obu stronach. Są natomiast wykonane z wytrzymałych stopów stali, i nie mogą być otwarte za pomocą prostych, prymitywnych narzędzi tak jak zwykłe zamki. Bardzo rekomendowana wkładka antywłamaniowa LOB jest doskonałym przykładem trwałych, wytrzymałych wkładek zabezpieczających. Jest ona niemal całkowicie zgodna z większością modeli drzwi, zarówno użytkowych jak i domowych, więc może służyć nie tylko w prywatnym domu, ale również i w miejscu pracy. Wkładka ta jest niemal niemożliwa do pokonania za pomocą normalnych sposobów otwierania zamków bez klucza, gdyż mimo wyglądu identycznego do zwykłych zamków, ma całkowicie odmienny mechanizm, który nie może być łatwo otwarty. Wkładki te można dostać osobno i szybko zamontować w dowolnych drzwiach, aczkolwiek są one również dodawane do zestawów drzwi domowych, zwłaszcza tych zewnętrznych.

Antywłamaniowe wkładki od LOB są również całkowicie zgodne z nowoczesnymi zamkami antywłamaniowymi i zabezpieczającymi, i mogą służyć do zwiększania trwałości takowych. Można je dostać w każdym sklepie narzędziowym czy elektrycznym, a i w marketach budowlanych są częstym widokiem, dlatego też z dostępnością nigdy nie ma większych problemów.