Musiałam się zapisać do chirurga stomatologicznego

Już kilka lat temu podczas rutynowego zdjęcia RTG moich zębów dowiedziałam się, że jedna z moich „ósemek” krzywo rośnie i najprawdopodobniej będę potrzebowała chirurgicznego zabiegu jej usunięcia. Przez tych kilka lat jednak to ignorowałam, ponieważ nie odczuwałam z tego powodu żadnego dyskomfortu. Niestety, od pewnego czasu zaczął mnie ten ząb boleć.

Gdzie w Warszawie znajdę chirurga stomatologicznego?

chirurgia stomatologiczna warszawaNie mogłam dłużej czekać. Musiałam natychmiast udać się na wyrwanie tego zęba. Wiedziałam, że najlepiej będzie od razu udać się do chirurga stomatologicznego. Już tych kilka lat wcześniej, tak powiedział mi dentysta. Teraz nie pozostało mi nic innego, jak znaleźć w mojej okolicy odpowiedni gabinet. Potrzebna mi była specjalistyczna klinika, w której ofercie znajdowała się między innymi chirurgia stomatologiczna Warszawa to na szczęście duża miejscowość, dlatego nie miałam problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Szybko udało mi się znaleźć doświadczonego i renomowanego chirurga stomatologa, który przyjrzał się mojemu uzębieniu i zakwalifikował mnie do zabiegu. Muszę przyznać, że byłam z niego bardzo zadowolona. Cieszę się, że trafiłam do tak dobrego miejsca, gdzie w sposób bezbolesny i dokładny przeprowadzono mi chirurgiczny zabieg usunięcia zęba. Wszystko działo się tak szybko, że nawet nie zdążyłam się zestresować, tą jakby nie patrzeć nie miłą sytuacją.

Podczas zabiegu korzystał on z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki któremu rozcięcie dziąsła po to, aby dostać się do zakleszczonego zęba było minimalne. Na koniec założył mi on szew. W ten sposób udało mi się szybko wrócić do pełni sił, a po zabiegu rana zbytnio mnie nie bolała. Polecam tego chirurga każdemu, kto szuka w Warszawie profesjonalnego chirurga do zabiegu usunięcia zęba.