Moja sala bankietowa podoba się klientom

Prowadzę swoją restaurację. Mamy bardzo dobra lokalizację. Nasza sala jest nowocześnie urządzona i spełniamy wszystkie wymagania do organizowania małych rodzinnych uroczystości jak i na przykład dużych przyjęć ślubnych. Zdecydowałam się na zbudowanie sali restauracyjnej z tego względu, że nie chciałam pracować już w korporacji. Chciałam robić coś co mi się podoba i chciałam być niezależna. 

Prowadzę nowoczesną salę bankietową

sala bankietowa łódźJestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się wszystko tak zorganizować i poukładać, że spełniłam swoje marzenia. Dzięki dobrej lokalizacji, organizujemy sporo imprez. Zatrudniam dobrych kucharzy, dzięki którym nasze miejsce jest polecane na różnych forach. Dobre jedzenie w takim miejscu to podstawa jeśli chce się utrzymać na rynku. W tej branży jest bardzo duża konkurencja, jednak nie każde miejsce potrafi utrzymywać klientów. Nasze jedzenie jest sprawdzone i polecane. Zamawiam dobre produkty, żeby jakość przygotowywanych posiłków była wysoka. Moja sala bankietowa łódź współpracuje z wieloma firmami. Organizujemy u nas także spotkania biznesowe i świąteczne dla różnych firm. Nie każda może pozwolić sobie na organizację tego typu imprez u siebie w firmie więc wówczas wkraczam ja i zajmuję się wszystkim. Lubię jak coś się dzieje i jak nasze miejsce tętni życiem. Miałam dobrego doradcę w postaci mojej siostry kiedy otwierałam swój biznes. Ona pracuje za granica w znanym i cenionym hotelu więc podpowiadała mi na jakie rzeczy mam zwracać uwagę.

Jestem jej wdzięczna za wszystkie pomysły i rady. Wszystko zrealizowałam zgodnie z jej prośbami. Dzięki temu moja sala bankietowa na pewno wiele zyskała. Muszę teraz nadal dbać o wystrój i jakość obsługi naszych klientów żeby dalej nasze miejsce było doceniane i polecane.