Mocna pilarka spalinowa

Wiele modeli pilarek sprzedawanych obecnie w sklepach ogrodniczych oraz marketach budowlanych to pilarki pochodzące z dalekich krajów azjatyckich. Spora grupa tych urządzeń oprócz tego, że jest tania to niestety wyróżnia się dość niską jakością. Materiały zastosowane do produkcji tych pilarek są dość mało odporne. Warto więc kupić pilarkę sprawdzoną i polecaną przez użytkowników. 

Pilarki tanie i solidne

pilarka kraftdeleJednym z modeli pilarek, na którym warto skupić swoją uwagę jest pilarka Kraftdele. Zarówno pilarki jak i inny sprzęt produkowany przez tę firmę od kilku lat cieszy się bardzo dużym uznaniem. Wbrew pozorom pilarka Kraftdele jest pilarką stosunkowo tanią. Jednak w tym wypadku niska cena absolutnie nie oznacza niskiej jakości. Jest wręcz przeciwnie o czym przekonały się już miliony zadowolonych użytkowników. Pilarki produkowane przez wspomnianą firmę wyróżniają się tym, że posiadają system łatwego odpalenia pilarki. Odpowiada za to specjalny rozrusznik kinetyczny i dzięki niemu do odpalenia silnika pilarki wystarczy najczęściej jedno pociągnięcie. Oprócz tego rozrusznika warto zwrócić uwagę na gaźnik. Ten element silnika w tym wypadku pochodzi z Japonii i jest to podzespół z najwyższej półki. Producenci oraz sprzedawcy najczęściej sprzedają te pilarki z fabrycznie zamontowaną prowadnicą o długości 45 centymetrów. W zasadzie po zakupie pilarki jesteśmy w stanie od razu przystąpić do pracy. 

Ogólnie rzecz biorąc pilarki Kraftdele wyróżniają się dodatkowo tym, że są bardzo lekkie. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie prac tą pilarką przez długie godziny bez odczuwania zmęczenia. W zestawach z tą pilarką często znajduje się również łańcuch. Niekiedy spotkać można wersje, które sprzedawane są z zestawem niezbędnych kluczy potrzebnych do konserwacji urządzenia.