Koronkowe sukienki na każdą okazję

Mój narzeczony ostatnio trochę przeskrobał i obiecał, że za to na przeprosiny kupi mi, co tylko będę chciała. Trzeba było wykorzystać okazję, więc rozejrzałam się po nowych ofertach wiosennych w sklepach i próbowałam podjąć decyzję, co będzie mi najbardziej potrzebne. Nie była to łatwa decyzja niestety.

Moja nowa sukienka z koronki

uniwersalne sukienki koronkowe z krótkim rękawemŻadnych spodni nie chciałam, bo mi się nie podobały. Dlatego pomyślałam, że może jakieś uniwersalne sukienki koronkowe z krótkim rękawem by mi się przydały. W sukienkach dobre jest to, że nie trzeba już ich z niczym innym łączyć. Wystarczy sama sukienka. A jak mam spodnie, czy spódnicę, to musi i góra pasować i jakaś narzutka i buty. Do sukienki pasowała każda narzutka. Koronkowe ubrania nigdy nie przestają być modne i w ogóle to kochałam koronkę, więc wymarzyłam sobie białą koronkową sukienkę i miałam nadzieję, ze jeszcze będzie w sklepie. Na stronie internetowej ją widziałam, ale wyprzedawano ją w zastraszającym tempie. Weszłam do sklepu i byłam załamana, bo została tylko czarna. No ale cóż, postanowiłam ją przymierzyć. I jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się,że w przymierzalni ktoś akurat odłożył białą sukienkę w moim rozmiarze bo mu nie pasowała. Jaka byłam zadowolona. Od razu odłożyłam czarną i przymierzyłam białą. Dodałam do niej jeszcze jakiś cienki czarny pasek znaleziony w sklepie, żeby uzupełnić stylizację. Pięknie się układała i była wykonana z bardzo porządnego materiału.

Tak więc byłam zdecydowana na sukienkę i narzeczony mi ją kupił. Nie mogę się doczekać nadejścia cieplejszych dni, ponieważ chciałabym ją założyć jak najszybciej. Robiłam sobie w niej sesję zdjęciową w domu i wyglądałam w niej pięknie. Jednak biel to taki najładniejszy i klasyczny kolor pasujący do każdej kobiety.