Jakie funkcje posiada firmowy zbiornik na paliwo?

Chcąc zaopatrzyć naszą firmę w zbiornik na paliwo o dużej pojemności, możemy liczyć na wiele cennych funkcji, które ułatwią nam sprawne zarządzanie flota samochodów w naszym biznesie. Zbiornik jest wykonane z tworzywa sztucznego i może być umieszczony w każdym dogodnym miejscu na terenie naszego przedsiębiorstwa. Jakie przydatne funkcje oprócz dużej pojemności znajdziemy w takim zbiorniku?

Dogodne funkcje dwupłaszczowego zbiornika na paliwo

zbiornik na paliwo 2500lJeżeli zdecydujemy się na zakup zbiornika z dystrybutorem, możemy zbudować w naszej firmie mini stację z dystrybutorem. Jeżeli wybierzemy zbiornik na paliwo 2500l będzie on wystarczający, aby obsłużyć wiele samochodów oraz maszyn. Tego typu nowoczesne zbiorniki są wyposażone w wydajne pompy oraz pistolety automatyczne. Pompa zasilana za pomocą napięcia 230V, umożliwia tankowanie każdego pojazdu, a pistolet i przepływomierz cyfrowy powoduje dokładne dozowanie oleju napędowego. Zbiorniki oferowane w sklepach oraz aukcjach internetowych są także wyposażone w zamykaną szafę dystrybucyjną, dzięki której mamy możliwość szczelnego zamknięcia dostępu do pistoletu oraz zaworów. Nowoczesny zbiornik nie może się obyć bez systemów zapewniających bezpieczne korzystanie z niego. Jest on wyposażony w wskaźniki poziomu paliwa oraz czujniki informujące o przecieku. Dzięki temu właściciel nie musi się obawiać największego niebezpieczeństwa podczas przechowywania takiej ilości paliwa w jednym miejscu, czyli wycieku do gleby lub samozapłonu.

Każdy zbiornik kupowany u renomowanego dystrybutora jest wyposażony w potwierdzenie przeglądu technicznego oraz instrukcję BHP. Podczas zamawiania mamy możliwość wyboru długości gwarancji, która może wynosić około dwóch lat na wyposażenie i do dziesięciu lat na sam zbiornik.