Ile kosztuje rower Kross?

Nasz rynek jest zalany rowerami produkcji zagranicznej. Są one co prawda wysokiej jakości, jednak polscy producenci idą z duchem czasu i już dawno dogonili zachodnią Europę. Wśród nich prym wiedzie firma Kross – niekwestionowany lider sprzedaży. 

Ile kosztują nowe rowery Krossa?

rower kross - cena nowegoNa polskim rynku jest niewielu rodzimych producentów, którzy choć w niewielkim stopniu są w stanie konkurować z zagranicznymi potentatami. Inaczej jest w przypadku firmy Kross. Dzięki najwyższej jakości swoich jednośladów i zróżnicowanej ofercie mają rzesze wiernych klientów i ciągle zdobywa nowych. Zresztą nie tylko wśród rodaków, bo firma prowadzi szeroko zakrojoną ekspansję na rynki zagraniczne. Firma stawia przede wszystkim na jakość i design. Jednak nie bez znaczenia jest ich niska, w porównaniu z zagranicznymi producentami, cena. Jeżeli interesuje nas rower Kross – cena nowego modelu będzie przynajmniej o jedną trzecią niższa od zachodnioeuropejskiego odpowiednika. To naprawdę niemała różnica, przyjmując założenie, że średniej klasy rower kosztuje około dwóch tysięcy złotych. Jednak największą różnicę w cenie widać na przykładzie dużo droższych modeli. Nowe modele marek zagranicznych mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych, wtedy mamy pewność, że rower Kross, tej samej jakości, będzie kosztował przynajmniej tysiąc – dwa mniej. Taka kwota robi różnicę i można ją zainwestować w szereg niezbędnych, każdemu rowerowi akcesoriów, jak torby podróżne, bagażniki, czy też halogenowe oświetlenie.  

Rowery Kross to w pełni polska marka. Jest już z nami ponad dwadzieścia pięć lat, co świadczy o jej doświadczeniu i jakości jednośladów. Warto zainwestować w te rowery, gdyż w niczym nie ustępują produkcjom zagranicznym, a kosztują znacznie mniej.