Ile kosztują usługi DDD?

Firma DDD działa na polskim rynku od prawie trzydziestu lat. Świadczy ona usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i odszczurzania. DDD ma swoje placówki niemal w całej Polsce, a od niedawna również w Krakowie, gdzie ich usługi już cieszą się sporą popularnością. 

Usługi DDD są już w Krakowie 

ddd krakówOfertę przedsiębiorstwa DDD wyróżnia to, że specjalizuje się w trzech różnych dziedzinach. Mianowicie deratyzacją, dezynsekcją i dezynfekcją. Stąd też skrót, jaki jest jednocześnie nazwą tego przedsiębiorstwa. DDD zatrudnia wyłącznie przeszkolonych pracowników. Ekipy natomiast są kompletowane wedle tego, jaką mają specjalizację. Usługi deratyzacyjne w DDD mają bardzo korzystne ceny, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Natomiast usługi dezynsekcyjne charakteryzują się używaniem przez DDD nie tylko najnowszego sprzętu, ale również bezpiecznych środków chemicznych. Jeśli zaś chodzi o dezynfekcję, to DDD wprowadziło do swojej oferty ozonowanie. Czyli nowoczesną metodę odkażania powierzchni, która opiera się na utleniających właściwościach ozonu. To metoda w stu procentach skuteczna, która oprócz tego, że odkaża to pomaga również usunąć nieprzyjemne zapachy tytoniu, czy też te odzwierzęce. Jeżeli chcemy skorzystać z usług DDD Kraków jest odpowiednim do tego miejscem. Tutejsza filia DDD jest jednym z najbardziej nowoczesnych i zatrudnia bardzo dużą ilość pracowników. To jednak dopiero początek i należy się spodziewać, że w szybkim czasie, krakowski oddział DDD rozrośnie się jeszcze mocniej.

Przedsiębiorstwo DDD praktycznie nie ma konkurencji, ponieważ jest jedną z zaledwie kilku firm, która świadczy te trzy zupełnie różne usługi. W dodatku jest wśród nich najbardziej doświadczona, a dla niektórych klientów również najbardziej rozpoznawalna.