Idealna kurtka na jesień

Zmiana pogody, bądź pory roku sprawia, że zmieniamy nie tylko nasze nawyki żywieniowe, ale również garderobę. Poszukujemy w sklepach ubrań, które będą odpowiednią na daną pogodę. Jednak mamy też mozliwość zakupu ubrań, które wykorzystujemy o różnych porach roku. Należy do nich odzież pikowana.

Jaką kurtkę powinniśmy mieć w szafie?

kurtka przejściowa pikowanaW sklepach często natrafiamy na wyprzedaże, które umożliwiają nam zakup ubrań na zimę dużo taniej. Wygodna i bardzo modna jest kurtka przejściowa pikowana, która świetnie się nada nie tylko w chłodne dni, ale również wietrzne i słoneczne. Jej atutem jest to, że nie przepuszcza wiatru, ale tym samym nie przegrzewamy się będąc w niej. Mogą w niej chodzić zarówno kobieta jak i mężczyzna. Oczywiście kurtki te możemy również zakupić naszym dzieciom, które bez wątpienia będą mogły w nich chodzić do szkoły. Oprócz tego idealnie sprawdzi się na wakacjach w chłodniejsze dni, dlatego jest to obowiązkowy element garderoby, który warto ze sobą zabrać na wakacje. Model kurtki pikowanej sprawiają, że każdy wygląda w niej dobrze, bez względu na to jaką ma figurę. To na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim na sposób jej prania, gdyż nie powinno się jej prać w wysokiej temperaturze. Niektóre modele posiadają również ciekawe dodatki w postaci stójki, bądź kołnierzyka z elementem sztruksu. Jednak bez wątpienia najlepszym modelem jest kurtka pikowana z kapturem, gdyż pozwoli nam ochronić się przed niespodziewanym deszczem.

Są takie elementy garderoby, które warto mieć w swojej szafie. Bez wątpienia należą do nich nie tylko jeansy, czy t-shirty, ale jednocześnie kurtki. Taka kurtka przejściowa jest świetnym rozwiązaniem na każdą okazję. Nie dość, że świetnie się prezentuje to dodatkowo chroni nas przed niespodziewanymi warunkami atmosferycznymi.