Grafik projektujący logo

Już od dawna marzyłem o założeniu własnej firmy. Chciałem wreszcie pracować na własne konto. Miałem już pomysł i porządny biznesplan. Do założenia własnej firmy bardzo się przykładałem. Chciałem wystartować na tip-top. Aby oficjalnie ruszyć z własnym przedsiębiorstwem, potrzebowałem jedynie logotypu. Dlatego też zacząłem poszukiwania grafika komputerowego, który by mi je zaprojektował.

Rewelacyjne logo firmowe od grafika

logoOd dłuższego czasu moja dotychczasowa praca na etat nie dawała mi satysfakcji. Czułem, że się w niej marnuję. Wierzyłem w to, że mogę zarabiać o wiele większe pieniądze, robiąc podobne rzeczy i samemu będąc sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Dlatego też od dłuższego czasu poważnie zastanawiałem się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. Z czasem wykonałem porządny plan, który konsultowałem z wieloma ludźmi z branży. Załatwiłem również wszelkie sprawy urzędowe. Potrzebowałem jedynie identyfikacji wizualnej. Najbardziej zależało mi na ciekawym logo, które nawiązywałoby do działalności mojej firmy. W tym celu wszedłem w przeglądarkę internetową i zacząłem przeszukiwać zasoby Sieci. W końcu znalazłem dobrego grafika, którego portfolio przypadło mi do gustu. Skontaktowałem się z nim i umówiłem na spotkanie twarzą w twarz. Na tym spotkaniu omówiliśmy pokrótce moją działalność. Ze swojej strony opowiedziałem mu o tym, na czym mi zależy. Pozostało mi tylko oczekiwać na wstępne projekty logo.

Kiedy tylko otrzymałem maila ze wstępnymi projektami logotypu dla mojej firmy, byłem bardzo podekscytowany. Co więcej, obydwa projekty przypadły mi do gustu! Współpraca z grafikiem okazała się bardzo owocna. Czułem w kościach, że już niedługo wystartuję z własną działalnością gospodarczą i stanę się wreszcie wolnym człowiekiem.