Gdzie znaleźć najlepsze pasmanterie?

Nigdy nie sądziłam, że przerabianie ubrań stanie się dla mnie tak satysfakcjonującym zajęciem, a wszystko zaczęło się naprawdę niewinnie. Pewnego dnia znalazłam w sklepie piękny gorset, który postanowiłam nieco ulepszyć i widząc zadowalające rezultaty mojej pracy postanowiłam przerabiać ubrania częściej,

Sklepy online z pasmanterią 

sklep z pasmanterią on lineKilka miesięcy temu chodząc po mieście z przyjaciółkami zajrzałyśmy do nowego sklepu z używaną odzieżą. Jak wszyscy doskonale wiemy często można znaleźć w takich miejscach prawdziwe perełki i tak też się tym razem stało. Udało mi się wygrzebać przepiękny gorset, choć nieco zaniedbany. Postanowiłam go jednak kupić i nieco przerobić w domu. Po powrocie chwyciłam za kartkę papieru i zaczęłam rysować nową wersję gorsetu oraz spisywać co dokładnie będzie mi potrzebne. W następnym kroku odnalazłam sklep z pasmanterią on line, aby kupić to, co zapisałam sobie na kartce. Sklep okazał się być bardzo dobrze zaopatrzony. Do takiego stopnia, że znalazłam w nim wszystko to, czego potrzebowałam, a nawet i więcej! Początkowo chciałam zakupić jedynie małe klamerki, nowe fiszbiny do gorsetu, wstążkę oraz nieco koronki. Kiedy jednak ujrzałam przepiękne, ozdobne różyczki postanowiłam również je zakupić i doszyć do gorsetu. Po paru dniach moja paczka z zamówieniem dotarła do mnie, a ja zaczęłam swoją pracę. Miałam rozrysowany projekt, więc wszystko szło bardzo sprawnie. Co więcej, odkryłam, że taka forma spędzania czasu sprawia mi niezwykle dużo uciechy!

Po skończonej pracy pochwaliłam się efektami w mediach społecznościowych i muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak pozytywnego odzewu. Od tamtej pory znacznie częściej przerabiam swoje ciuchy, dzięki czemu niskim kosztem i za sprawą własnej wyobraźni potrafię przerobić ubranie naprawdę w oryginalny sposób i to nie tylko sobie, ale również swoim przyjaciółkom.