Gdzie urządzić urodziny dla dziecka?

Każdy rodzic jest dumny, kiedy jego pociecha jest popularna wśród kolegów z przedszkola, klubiku czy placu zabaw. Jednak raz do roku przychodzi moment, w którym towarzyskość pociechy zmienia się w niewielkie zmartwienie. Bo gdzie można urządzić urodziny dla dzieci, jeśli gości będzie kilkadziesiąt?

Miejsca najlepszych urodzin dla dzieci

urodziny dla dzieci w kielcachPierwszym miejscem, jakie przychodzi na myśl o przyjęciu urodzinowym jest restauracja. Jednak jeśli zależy nam, aby imprezka odbyła się w weekend, może być problem z umówieniem terminu. Ponadto to na rodzicu spoczywa odpowiedzialność za wybór z menu posiłku, który będzie wartościowy, a przy tym przypadnie go gustu każdemu z małych gości. Coraz popularniejszą opcją są urodziny dla dzieci w kielcach odbywające się na niedużych salach przy obecności animatorów. Wiele firm oferujących usługi mobilne rozszerza działalność o salkę zabaw, gdzie przygotowują nieduży posiłek lub wartościowy, słodki poczęstunek oraz organizują dzieciakom czas, aby wspominały przyjęcie jako najlepszą imprezkę roku. Te ostatnie można dopasować do zainteresowań dziecka i wybrać spomiędzy zabaw ruchowych oraz ciekawych warsztatów rozwijających manualne zdolności. Dużym plusem takich miejsc jest dostosowanie do obecności dzieci, a więc nie ma tam nisko rozstawionych świec, bibelotów, ogólnodostępnych schodów a meble mają zaokrąglone rogi, aby podczas zabawy małym imprezowiczom nie stała się krzywda.

Jeśli rodzice są szczęściarzami i posiadają dziecko urodzone w miesiącach letnich oraz własny ogródek, wówczas mogą urządzić przyjęcie w swoim własnym ogrodzie. Jednak, aby nie było nudno, warto zaprosić animatorów, którzy zawodowo zajmują się uświetnianiem urodzin dla dzieci zarówno na własnej sali jak i świadcząc usługi mobilne.