Fotografowanie kobiet w ciąży

O ile kiedyś miałem okazję już współpracować z fotografem, przy małej sesji zdjęciowej dla firmy to teraz zupełnie nie wiedziałem, jak taka sesja fotograficzna mojej narzeczonej będzie przebiegać. Zależało nam na przeprowadzenie bardzo ładnej sesji zdjęciowej, która będzie z całą pewnością bardzo dobrą pamiątką dla mnie i dla narzeczonej, jak tylko będziemy wracać do niej za parę lat.

Cechy zdjęć ciążowych

fotografia ciążowaZdjęcia ciążowe faktycznie są oferowane w różnych cenach i udało mi się znaleźć dla nas fotografa, który w zasadzie tylko zajmował się wykonywaniem zdjęć ciążowych, dzięki czemu wierzyliśmy, że poradzi sobie bardzo dobrze z naszym zamówieniem. Tym bardziej wiedzieliśmy, że fotografia ciążowa będzie z całą pewnością przyjemna dla mojej narzeczonej, która trochę się stresowała, kiedy miała się sesja odbyć, jednak uprzedzałem ją, że to przecież nic takiego. W końcu duże doświadczenie fotografa będzie tutaj kluczowe jeśli chodzi o wykonywane zdjęcia. Sama fotografia ciążowa na pewno będzie w stanie objąć zdjęcia, które wykonywane są przez specjalistów i przekazywane nam jako klientom. Samo wykonywanie zdjęć mi się osobiście podobało. Widać, że fotograf jest artystą i ma sporo zdjęć do zaoferowania oraz pomysłów, które spodobają się każdemu. Nie sądziłem, że można tak kreatywnie podejść do tematu wykonywania zdjęć, a jednak! Fotografia ciążowa wyceniona została chyba bardzo dobrze z tego względu, że za całą sesję zapłaciliśmy kilkaset złotych, więc chyba nie tak dużo.

Nie cena jednak dla nas była najważniejsza. Przede wszystkim chcieliśmy, aby fotografia ciążowa stanowiła świetną pamiątkę. Teraz jak przychodzi do nas rodzina od razu wyciągamy album ze zdjęciami, gdyż mówiąc szczerze jeszcze parę zdjęć wydrukowaliśmy, na przyszłość.