Fotobudka jako forma uwiecznienia wspomnień

Rok temu miałam swoją studniówkę, która okazała się być najlepszą nocą w moim życiu. Niesamowita rozrywka, którą zapewniły dodatkowe atrakcje zapewnione przez moją szkołę były miłym uwiecznieniem nocy tańców i rozmów. Jedną z tych atrakcji była fotobudka.

Rzeszowska fotobudka pomogła mi uwiecznić wspomnienia

http://www.smilebox.com.pl/tag/fotobudka-Rzesz%C3%B3w.htmlTo oczywiste, że na studniówce chodzi o jak najlepszą zabawę, korzystanie z chwili rozrywki przed zbliżającą się maturą. Moja studniówka była idealna i cieszę się, że rada rodzicielska przekonała nauczycieli, aby wynająć fotobudkę. Dzięki niej miałam na pamiątkę zdjęcia, do których będę mogła wracać w przyszłości. Jedną z rzeczy, które sprawiły, że zdjęcia wychodziły naprawdę ciekawe była możliwość wyboru tła. Wraz z przyjaciółkami wybierałyśmy różne tła i właśnie przez to wyszło mnóstwo zdjęć. Spędziłyśmy przy fotobudce chyba z godzinę! Oczywiście musiałyśmy od nowa ustawiać się w kolejkę, ale akurat trafiłyśmy na taką porę, gdy reszta uczniów albo jadła albo tańczyła. Dzięki temu mogłyśmy zrobić sobie prawdziwą sesję. Duży wybór gadżetów pozwolił nam na zrobienie sobie zabawnych zdjęć. Śmieszne okulary, tabliczki z napisami, kapelusze i peruki to tylko niektóre z akcesoriów, z którymi zrobiłyśmy sobie zdjęcia. Ponadto były również gadżety nadające się dla par. Moja przyjaciółka i jej chłopak mieli dzięki temu naprawdę piękne zdjęcia. Moja siostra za miesiąc obchodzi osiemnaste urodziny i również postanowiła skorzystać z usług tej same budki – SmileBox. Oferują wiele gadżetów, dzięki czemu wiem, że będziemy miały możliwość zrobienia sobie jeszcze ciekawszych zdjęć.

Jestem szczerze zadowolona z jakości zdjęć, jakie powstają przy pomocy fotobudki. Różnorodność akcesoriów jest dodatkową gwarancją, że zdjęcia będą unikatowe i bardzo ciekawe. Mam nadzieję, że siostra będzie równie zadowolona. Polecam wszystkim zajrzeć na tę stronę i zapoznać się z ofertą tej firmy – http://www.smilebox.com.pl/tag/fotobudka-Rzesz%C3%B3w.html