Elegancki żyrandol we wnętrzu

 

Od kilku lat pracuje jako architekt wnętrz w renomowanym biurze projektowym. Jest ono znane na razie lokalnie, ale nie narzekamy na brak zleceń. W ostatnim czasie realizujemy dość duże projekty, związane z budową dużych biur czy hoteli. Ja pracuje właśnie nad zaprojektowaniem wyglądu wnętrz pewnego nowego hotelu, który powstaje przy pobliskimi jeziorze. 

Klasyczne żyrandole w hotelach

klasyczne żyrandole kryształowe pałacoweKilka lat temu ukończyłam studia architektury wnętrz, które były realizacją moich marzeń. Na dzień dzisiejszy pracuje w studiu projektowym, doskonaląc swoje umiejętności zdobyte w trakcie nauki. Jest to znane lokalnie biuro, oferujące szeroko rozumiane usługi w zakresie aranżacji wnętrz. Ostatnio mamy dużo zleceń na projekty wnętrz hoteli, restauracji i biur. Ja właśnie jestem w trakcie realizowania projektu pewnego dużego hotelu, który powstaje przy pobliskim jeziorze. Aranżacja wnętrz takiego hotelu znacznie różni się od tego, w jaki sposób planujemy wygląd prywatnych domów czy mieszkań. W hotelu, którym ja się zajmuje, wnętrza będą urządzone w klasycznym, bardzo ekskluzywnym stylu. Bardzo ważnym elementem we wnętrzach są klasyczne żyrandole kryształowe pałacowe, które same w sobie są piękną dekoracją każdego pomieszczenia. Największe i najpiękniejsze żyrandole znajdą się w holu przy recepcji, w restauracji, a także w salach konferencyjnych. Taki żyrandol jest pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy po wejściu do hotelu. Daje poczucie, że znajdujemy się w wyjątkowym i eleganckim wnętrzu.

Żyrandol w hotelu jest ważnym elementem dekoracyjnym. Najpiękniej w klasycznych, eleganckich wnętrzach prezentują się żyrandole kryształowe. Dzięki nim możemy poczuć się w hotelu niemal jak w pełnym przepychu pałacu. Takie żyrandole są ważnym elementem aranżacji wnętrza hotelu, który projektuje.