Duży basen w luksusowym hotelu w Gdyni

Bardzo lubię spędzać czas z moją rodziną, szczególnie w okresie wakacyjnym. Urlopy planujemy z dużym wyprzedzeniem, ponieważ chcemy, aby każdy wolny dzień był urozmaicony i pełen wrażeń. Cieszę się, gdy mogę spędzić trochę czasu z mężem oraz dziećmi. W tym roku chcieliśmy spędzić kilka dni nad naszym pięknym, polskim Morzem Bałtyckim.

Baseny w luksusowych gdyńskich hotelach

hotel z basenem gdyniaPrzez cały rok ciężko pracowaliśmy na to, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy i spędzić kilka dni w rodzinnym gronie. W tym celu postanowiłam zarezerwować dla nas bardzo dobry obiekt, w którym mieliśmy się zrelaksować i odpocząć. Jeżeli chodzi o dobry hotel z basenem Gdynia miała nam wiele do zaoferowania. W Internecie w ciągu kilku chwil znalazłam bardzo ciekawy hotel z ogromnym basenem i zarezerwowałam pobyt na kilka dni. Gdy wraz z rodziną przyjechaliśmy na miejsce od razu weszliśmy do wielkiego, hotelowego lobby, a duża i przestronna recepcja prezentowała się niezwykle elegancko. Wnętrze hotelu było urządzone bardzo luksusowo, a personel od samego początku sprawiał miłe wrażenie i służył pomocą. Nasze pokoje również prezentowały się bardzo estetycznie i ładnie. Znajdowały się w nich duże i wygodne łóżka, nowoczesne telewizory LED wraz z dostępem do Internetu, a także miłe i przytulne kolory. Nasze łazienki również były urządzone w klasycznym stylu, a wszelkie niezbędne akcesoria do higieny były dostępne na widoku i nie musiałam ich poszukiwać po szafkach. Już pierwszego dnia naszego pobytu postanowiliśmy wypróbować hotelowy basen. Przebraliśmy się w stroje kąpielowe i zafascynowani przepięknym, dużym basenem, weszliśmy do wody. W basenie spędziliśmy ponad godzinę i byliśmy niezwykle zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Cały nasz pobyt w hotelu dzieliliśmy pomiędzy kąpiele w basenie, a także strefę relaksu oraz system saun. Wieczorami chodziliśmy do hotelowej restauracji i kosztowaliśmy wspaniałych nadmorskich dań. Wakacje upłynęły szybko, a nasz pobyt dobiegł końca. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego hotelu i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że w kolejnych miesiącach powrócimy do tego miejsca.

Wakacje są bardzo ważnym czasem dla mnie i mojej rodziny. Uwielbiam spędzać czas z moimi najbliższymi, szczególnie w naszym pięknym kraju. W tym roku spędziliśmy kilka dni nad Morzem Bałtyckim w bardzo eleganckim obiekcie. Był to wspaniały czas, który spędziłam wspólnie z moją rodziną odpoczywając i relaksując się we wspaniałym nadmorskim mieście.