Drzwi szklane do naszego biura

 

Nasza firma uchodziła za bardzo nowoczesną i nie chodzi tu jedynie o usługi, które dostarczaliśmy każdego dnia klientom, ale także o innowacyjny wystrój wnętrz. Z tego też względu ja jako osoba odpowiedzialna za projekt naszego biura zdecydowałem się, że pójdę do szefa z pomysłem zainwestowania w szklane drzwi, co na pewno będzie o wiele bardziej atrakcyjne, niż drewniane, które do tej pory wykorzystywaliśmy.

Drzwi szklane do różnych pomieszczeń

drzwi szklane w krakowiePrzede wszystkim zdecydowałem, że na pierwszy ogień zdecydujemy się na jedną parę drzwi szklanych, które będą otwierały naszą salkę do spotkań z klientami. Na pewno każdy z klientów, który będzie do nas przychodził jak zobaczy takie drzwi szklane w krakowie będzie miał nas za firmę, która zna się na rzeczy i na pewno zaproponuje jakieś ciekawe usługi. Wbrew pozorom wielu klientów zwraca bardzo dużą uwagę na to, jak firma urządzona jest od środka, a drzwi szklane w krakowie wiedziałem, że będą dość oryginalnym pomysłem. Jak się jednak okazało po kontakcie z pracownikiem firmy, która wyspecjalizowana jest w takich drzwiach trzeba przede wszystkim bazować na projekcie, który będzie uwzględniał wszystkie najważniejsze wymiary. To właśnie wymiar drzwi szklanych ma wpływ na cenę, jednak też wzór. Postanowiłem więc usiąść razem z szefem i patrzyliśmy na strony internetowe różnych firm, które specjalizowały się właśnie w drzwiach szklanych oferowanych w krakowie. To tam mogliśmy sprawdzić inne realizacje firmy i się zainspirować.

Wiele realizacji na koncie jednej firmy sprawiały, że mogliśmy zdecydować się na parę rozwiązań, które wydawały nam się najlepsze. Ostateczną decyzję woleliśmy jednak oddać w ręce pracownika, który na pewno spojrzy na nasze biuro i wybierze jakieś bardzo ładne drzwi szklane.