Drukarnie działające w Toruniu

Praca w Toruniu w drukarni dawała mi dużo przyjemności z tego względu, że codziennie trafiali do nas inni klienci, jednak zdarzali się także stali, którzy mieli co tydzień podobne zamówienia. Dzięki temu faktycznie mogę powiedzieć, że najwięcej osób decyduje się na druk w większym formacie. Jeśli chodzi o takie projekty, to na pewno pracy przy nich było o wiele więcej, ale i efekty były świetne.

Jedno zamówienie na druk wielkoformatowy

druk wielkoformatowy w ToruniuOpowiem wam jedną historię o kliencie, którzy przyszedł do nas, aby wydrukować jedną większą rzecz. Chodizło właśnie o bilboard, który już wykupił na terenie miasta i potrzebowaliśmy jednak wydrukować odpowiednio dostarczony projekt graficzny, który będzie na nim widoczny. Okazało się, że klient przygotował projekt nie tak, jak powinien, więc druk wielkoformatowy w Toruniu w jego przypadku był także połączony z usługą graficzną, gdzie specjalnie zaangażowaliśmy osobę w firmie operującą różnym oprogramowaniem, aby ta mogła zaproponować inną wersję projektu, który na pewno będzie dobrze się prezentował. Druk wielkoformatowy interesował nas najbardziej, dlatego też mogłem powiedzieć, że potrafiliśmy poradzić sobie z takimi złożonymi klientami. Klient powiedział, że teraz będzie naszym stałym bywalcem z tego względu, że miał parę takich nośników na terenie miasta, gdzie mogliśmy działać z projektem w większym formacie. Druk wielkoformatowy w przypadku tego klienta był wyceniany w częściach – za przygotowanie projektu i sam wydruk.

W większości przypadków jeśli chodzi o druk wielkoformatowy, to zawsze przy nim zaangażowanych jest kilka pracowników, aby cały projekt wyszedł dokładnie tak, jak chce klient. Dzięki temu każdy, kto do nas przychodzi może oczekiwać bardzo dobrej jakości materiałów drukowanych.