Dobry niemiecki rzeczoznawca

 

Wracałam od mojej przyjaciółki, która przeprowadziła się do Niemiec. Dawniej byłyśmy nierozłączne, tak więc postanowiłam przemóc strach, wsiąść w samochód i do niej pojechać. Na początku droga była bardzo przyjemna, dojechałam szczęśliwie na miejsce. Jednak w drodze powrotnej zdarzyła się pewna nieprzewidziana sytuacja, która zakłóciła przebieg podróży.

Pomoc niemieckiego rzeczoznawcy

niemiecki rzeczoznawcaZdarzył się wypadek w drodze powrotnej i to nie z mojej winy. Byłam przerażona i nie wiedziałam co zrobić. Ktoś poradził mi, żebym skorzystała z pomocy profesjonalistów. Mówili, że niemiecki rzeczoznawca w takiej sytuacji będzie nieoceniony. Znalazłam stronę, na której był podział na rzeczoznawców niemieckich pod względem miast. Od razu zadzwoniłam do rzeczoznawcy, który był najbliżej miejsca w którym zdarzył się wypadek. Przyjechał na miejsce bardzo szybko i od razu zaczął swoją pracę. Praca rzeczoznawcy polega na tym, że ocenia on szkody powstałe podczas wypadku i dokonuje wyceny. Czasami ciężko jest o wycenę bez jego obecności. Z rzeczoznawcą wszystko przebiega znacznie sprawniej, dokładnie zna wszystkie paragrafy i akty prawne. Pomoże odzyskać możliwie jak najwyższą kwotę. Dzięki pomocy rzeczoznawcy mogłam też odzyskać pieniądze za stratę wartości auta. Bowiem po wypadku automatycznie cena rynkowa samochodu znacznie spada. Szybko pomógł mi ze wszelkimi formalnościami i w prosty sposób udało się wszystko rozwiązać.

Po wypadku byłam tak zestresowana i rozdygotana, że myślałam, że sobie nie poradzę. Gdyby nie przemiły pan rzeczoznawca, nie mam pojęcia co bym zrobiła. Dzięki niemu odzyskałam pieniądze i mogłam bezpiecznie wrócić do domu. Ulżyło mi najbardziej, gdy znalazłam się na moim osiedlu i zaparkowałam samochód na naszym parkingu przy bloku.