Dobre salony kosmetyczne w Katowicach

Zbliżały się urodziny mojej najlepszej przyjaciółki. Od zawsze jesteśmy bardzo blisko, dlatego także w tym roku chciałam sprawić jej przyjemność i zaprosić ją w wyjątkowe miejsce, abyśmy mogły się zrelaksować, a przy okazji poprawić swoją urodę.

Polecane salony kosmetyczne w Katowicach

salon kosmetyczny katowiceW Internecie znalazłam mnóstwo atrakcji, które mogły poprawić nam nastrój, jednak po jakimś czasie zdecydowałam, że różne zabiegi upiększające będą idealnym prezentem na urodziny dla bliskiej mi osoby. Jeśli potrzebny jest dobry salon kosmetyczny Katowice świetnie sobie z tym radzą, gdyż działa tutaj kilka bardzo dobrych gabinetów. Wybrałam ten znajdujący się najbliżej domu mojej przyjaciółki i zamówiłam całodzienną wizytę dla dwóch osób. Moja przyjaciółka była bardzo ucieszona z prezentu, a gdy weszłyśmy do salonu, od samego wejścia zauważyłyśmy dobry gust oraz smak w urządzeniu wnętrza. Meble, sprzęty oraz wyposażenie było bardzo nowoczesne i funkcjonalne, a spokojna muzyka, która brzmiała w tle pasowała do tego miejsca. Jako pierwszy, wybrałam zabieg oczyszczania oraz odżywienia twarzy. Przemiła kosmetyczka wykonała zabieg peelingu kawitacyjnego, po czym nałożyła odżywczą maseczkę z aloesu na nasze twarze przygotowując nas do zabiegu depilacji laserowej, który także okazał się zbawienny dla naszej skóry. Następnie zadbano o regulację oraz hennę brwi, a laminacja rzęs skutecznie poprawiła wygląd oprawy oczu. Później przystąpiono do wykonania masażu twarzy, na skórę nałożono także specjalne serum. Końcowym zabiegiem okazał się masaż całego ciała, który został wykonany w specjalnej do tego przeznaczonym pokoju. Wszystkie urodzinowe zabiegi okazały się bardzo miłe i przyjemne, a wizyta w salonie bardzo poprawiła nam nastrój.

Prezent urodzinowy dla mojej przyjaciółki okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo cieszyłam się z tego, że mogłam sprawić jej przyjemność, a przy okazji również i ja skorzystałam ze wspaniałych zabiegów pielęgnujących, które poprawiły wygląd mojej skóry oraz samopoczucie.