Dobór seksownej bielizny

 

W waszym związku zaczyna wiać nudą i zastanawiasz się co zrobić, by w łóżku było ciekawiej? Jednym ze sposobów urozmaicenia życia seksualnego i podkreślenia swoich atutów jest seksowny komplet bielizny. Jednak dobrany nieodpowiednio do sylwetki może bardziej zaszkodzić niż przynieść korzyści. Oto kilka porad na temat dobierania tej części garderoby.

Jak dobrać komplet bielizny do sylwetki?

seksowna bielizna damskaNajważniejszą zasadą jest maskowanie mankamentów i wyeksponowanie atutów. Za punkty odniesienia weźmy wzrost, wagę, wielkość piersi i pupy, oraz długość nóg w stosunku do długości tułowia. Kobiety wysokie i szczupłe mają spore pole do popisu, bo większość wzorów i fasonów będzie im pasować. Dla kobiet niskich, lub z krótkimi nogami, ale szczupłych wskazany jest dół bielizny z wysokim stanem i kusy stanik. Wydłuży on dolną część sylwetki i nada idealne proporcje nóg do tułowia. Dla kobiet, które mają kilka kg więcej wskazane jest unikanie majtek z wysokim stanem i pstrokatych wzorów, które podkreślą nadwagę. Wyszczupli je prosty krój i jednolity wzór, najlepiej w ciemnym kolorze. Ponadto, jeśli nie możemy zrzucić z brzucha, możemy go ukryć pod gorsetem, lub szerszym pasem do pończoch. Płaską pupę możemy optymalnie powiększyć majtkami z wysokim stanem. Natomiast małe piersi możemy powiększyć stanikiem z push-up’em, lub po prostu szerszym fasonem. Seksowna bielizna damska musi być odpowiednio dobrana, bo podkreślająca nasze wady może nam bardzo zaszkodzić.

Jeśli pomimo rad nie możemy, lub nie umiemy dobrać sobie odpowiedniego kroju bielizny możemy wybrać się do dobrego sklepu z bielizną. Większość z nich posiada profesjonalną obsługę, która pomaga w kwestii dobierania bielizny. Dzięki temu poczujemy się pewniejsze siebie, a nasza życie seksualne ulegnie poprawie.