Dlaczego stosuję kolagen naturalny?

Pielęgnacja jest dla mnie ważniejsza niż codzienne nakładanie makijażu. Kiedyś miałam zupełnie inne podejście i chciałam zakryć niedoskonałości mojej cery zamiast z nimi walczyć. Teraz już wiem, że żeby makijaż wyglądał dobrze najpierw trzeba zadbać o stan swojej skóry. Mam wiele świetnych produktów do pielęgnacji, które sprawiają, że moja cera teraz dobrze wygląda.

Kolagen pomógł zwalczyć mi trądzik

kolagen platinumMoim zdaniem produkty do pielęgnacji wcale nie muszą być drogie i wcale nie potrzeba nie wiadomo jakich kremów by cera była promienna i gładka. Zauważyłam, że bardzo duży wpływ na cerę ma odpowiednie odżywanie się i spożywanie dużych ilości wody. Jeżeli jednak chodzi o kosmetyki to moim odkryciem jest Kolagen Platinum, który w największym stopniu wpłynął na poprawę mojej cery i nadal utrzymuje ją w świetnym stanie. Kolagen, który kupuję jest w formie żelu o białym kolorze i jest to produkt bezzapachowy. Żelu tego używam oczywiście na skórę twarzy oraz szyję i dekolt, ponieważ często właśnie na dekolcie szybko widać oznaki starzenia. Lubię kolagen, bo świetnie nawilża on twarz i sprawia, że nie pojawiają się na niej zmarszczki, tylko jest elastyczna. Jednak dla mnie najważniejsza zaleta kolagenu to fakt, że pomaga on w walce z trądzikiem. W moim przypadku regularne stosowanie kolagenu na twarz pozwoliło mi w końcu wygrać długoletnią walkę z trądzikiem. Efekty nie przyszły od razu ale praktycznie z tygodnia na tydzień widziałam jak moja skóra się zmienia. 

Nie wiem jak wyglądała by teraz moja skóra gdybym nie zaczęła korzystać regularnie z kolagenu. Jest to produkt, który pomaga naprawdę wiele problemów skórnych, a więc myślę, że każdy skorzystałby z jego świetnych właściwości. Ja jestem oczywiście najbardziej zadowolona z tego jak bardzo pomógł mi on w walce z trądzikiem.