Atestowany olej CBG

W konopiach występuje ponad sto kannabinoidów, czyli substancji czynnych o różnych właściwościach. Te najbardziej popularne, jak tetrahydrokannabinol (THC) i kannabidiol (CBD), znają chyba wszyscy, ale warto poznać również kannabigerol (CBG).

Niedrogie olejki z legalnych konopi

olej konopny cbgJedne gatunki konopi są legalne, inne wręcz przeciwnie – jaki jest tego powód? Oczywiście chodzi, o wyrażoną w procentach, zawartość psychoaktywnego THC, czyli substancji odpowiadającej w tych roślinach za odurzenie oraz psychiczne uzależnienie. W produktach legalnych, dopuszczalny poziom tetrahydrokannabinolu nie może przekroczyć 0,2%, co jest uznawane za zawartość śladową, niezdolną do wywołania odurzenia. Zaznaczmy też, że to właśnie z takich roślin pozyskuje się najbardziej wartościowe z produktów konopnych, czyli oleje. Mogą one zawierać sam kannabidiol, sam kannabigerol lub oba te kannabinoidy razem. Oczywiście najdroższe są produkty, łączące w sobie siłę tych dwóch substancji czynnych, natomiast sam olej konopny CBG to niewielki, nieprzekraczający kilkudziesięciu złotych, wydatek. Dodajmy tu, że najlepiej kupować wszelkiego rodzaju produkty konopne w internecie, gdyż tamy najniższe ceny, jak również największy ich wybór. Gdy chodzi natomiast o wydajność, to zarówno olej konopny CBG, jak i CBD, przyjmuje się w bardzo małych ilościach. Najczęściej są to dawki nieprzekraczające kilku kropelek na dobę, które najlepiej przyjmować na czczo, co spowoduje, że będą przez organizm optymalnie zagospodarowane.

Produkty konopne cieszyły się, cieszą i zapewne będą cieszyły powodzeniem i zaufaniem konsumentów, również w przyszłości. Wszak są to produkty naturalne, w stu procentach bezpieczne dla naszego zdrowia, niedrogie, wydajne i, co najistotniejsze – skuteczne.